Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ti mikor mondtok ilyet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mikor mondtok ilyet?

Figyelt kérdés
Sétáltam ma az utcán, és megláttam egy gyönyörű lányt velem szembe sétálni. Még életemben nem csináltam ilyet, de összeszedtem minden bátorságomat, és leszólítottam. Tök lazán, természetesen viselkedtem, még poénkodni is tudtam:) Mint kiderült a lány 2 évvel idősebb nálam, én 16 vagyok. Mikor ezt megtudta, kicsit komolytalanra vette a dolgot, és a telefonszámát is nehezen tudtam elkérni. ezt mondta: najó..megadom, de csak ügyesen. és mosolygott. Ezt miért mondta? a csak ügyesenre célzok. Szerintetek lehet belőle valami?
2011. márc. 29. 21:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Dugni akar.
2011. márc. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 AndiBandi93 ***** válasza:
Lehet őt zavarja hogy fiatalabb vagy. A "csak ügyesen"-nel arra célozhatott hogy ne hívogasd állandóan és nem mássz rá. Sajnos nem hiszem hogy akarna tőled valamit.
2011. márc. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
de ha nem akar semmit, miért nem küldött el? nem voltam rámenős, csak kellőképpen.
2011. márc. 29. 21:20
 4/11 Nikuska94 válasza:

Szia!

Én épp az ellenkezőjét állítom. Én is mondtam már ezt egy srácnak és arra gondoltam, hogy: Gyerünk, ügyesen, hívj fel!

Szerintem próbálkozz be nála. Van esélyed ;) Sok sikert!

17/L

2011. márc. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Fél a kapcsolattól, szerintem egy "próba" erejéig ment bele a telefonszáma leadásába.

Ugyanis ha 2 évvel fiatalabb vagy, ő pedig már felnőttkorú, akkor esetleg lehet aggodalma, hogy mások hogy néznek majd rá. Először benned csak a "fiatalabb gyerek"-et fogja látni, ezért azt javaslom, győzd meg az ellenkezőjéről.(de csak óvatosan, majd ahogy adja magát)


Sok szerencsét!;)

2011. márc. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
az eset úgy zajlott, hogy én elkértem a számát, mire ő mondta, hogy aranyos vagyok, meg bátor, de... erre én a szavába vágtam, és kimentettem a helyzetet egy poénnal, és erre mondta, hogy najó.. megadom, de csak ügyesen
2011. márc. 29. 21:23
 7/11 anonim ***** válasza:

Én is detto ilyen voltam de hála istennek most leszek 18 szal a kor már annyira nem számít!

Szard le a kort menni fog nekem 16 évesen volt 19 éves bnőm 3 hónapig és volt dolgom 17 évesen 22 évessel is.

Ami hátrány és tapasztalat: Télleg baj lesz a kor,szal mikor ő ballagott én meg csak 10dikes voltam nagyon irigyek voltak rám az emberek és ezért sok gonosz pletyka is született.Télleg nehéz tartós kapcsolatot tenni ilyen korban de ez ne tántorítson el,de a sors fintora 17 éves lánnyal kavarok most:)

2011. márc. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Azt elmondanád hogy hogyan szólítottad le?

Mit mondtál, hogyan mentél oda?

2011. márc. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Figyelj láttom detto ugyanaz a szitu mint nekem akkor.Te is okos vagy meg ő is ez is ellenetek van mert mindig a másik akar "uralkodni".

De ha akarod elmondom:színjátszó körön ismerkedtünk össze és ott lehet hangsúlyozni és kétesélyesen beszélni,főleg mivel a beugró alapján játszottunk.Én éreztettem vele a dolgokat egyszer rám írt iwiwen -mert akkor még az volt a menő:D- hogy nem kellett volna ilyen csúnyán beszólnom szegény csajnak(az volt a szitu h öngyilkos akart lenni a 100 kilójával és mondtam h az annyira nem lenne egészséséges) és akkor onnan ment minden,volt nők napja és az osztálya előtt adtam neki egy sárga rózsát,mindneki nézett rám h egy végzőssel mit akarok én mint 10dikes.aztán összejöttünk vad smacik színházfelsősorában huncutkodás,de szétmentük mert sokan támadtak minket de főleg őt meg hát télleg fiatalabb voltam meg ballagáskor azért télleg nem mindegy kivan az oldaladon meg ilyesmi.De jóban vagyunk most érdemes volt vele megismerkedni csak ne éld bele magad

2011. márc. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

12:52!


Ha most beakarod tanulni a szöveget, nem igazán ajánlom, mert akkor kicsit görcsös leszel. Az a lényeg, hogy aki leszólítja, az Te legyél, ne pedig valaki más, aki megírta neked a szöveget. Kicsit csipkelődj vele, forgasd ki a szavait. Csak lazán, mintha a haveroddal beszélnél. Egyébként csak egyszerűen odamentem hozzá, és széles vigyorral megkérdeztem, hogy hova siet ennyire. Tudnám még azt is ajánlani, hogy gyakorolj azzal, (mert én ezt csináltam) hogy vadidegen emberekkel kezdj el beszélgetni teljesen hülye dolgokról az utcán. Pl. kérdezd meg mennyi 3x4. Ha tudja, akkor kérdezd meg mennyi 4x4 és így tovább, amíg bírja türelemmel az alanyod. Ezzel kicsit hülyét csinálsz magadból, és valószínűleg el kezd veled veszekedni, de így megtanulod kezelni a stresszes helyzeteket.


Amúgy ma felhívtam, és eddig minden jól halad:) szurkoljatok!!

2011. márc. 30. 18:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!