Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti első randi után (...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti első randi után ( ha mégsem tetszik a fiú), mit csináltok? Mármint mit mondtok, ha megkérdezi, hogy hogy érezted magad, és beszéltek-e vele, vagy mit hogy?

Figyelt kérdés
2010. júl. 17. 12:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Olyan fiúval randizni sem megyek, aki nem tetszik.
2010. júl. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én megmondom neki, hogy sajnos nem az esetem. Persze, próbálom minél tapintatosabban.
2010. júl. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

az elsőnél ott a pont :D én ha beszélgetek egy fiúval, elmegyünk sétálni stb, azt még haverkodásnak hívom. olyankor még bármi lehet, és remélem h akkor még ő se számít semmi komolyra, így nyugodtan megmondhatom neki a véleményem. de amúgy is, érzi ő azt h mennyire éreztem jól magam.

nekem onnantól randi a találkozó, amikor már mindketten tudjuk h össze akarunk jönni egymással, de még nem merünk kezdeményezni. akkor meg már egyértelmű h jól érzem magam.

2010. júl. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi, egyébként én fiú vagyok, csak tegnap volt randim, előtte még nem láttuk egymást, csak msn, meg kép, de találkoztunk, szinte csak én beszéltem, sokszor volt kisebb csönd, mert már tudtam mit mondani, mert ő alig beszélt( nem látszott rajta, de szerintem félénk volt), meg mondta, hogy azthitte, hogy csak szivatom stb... aznak este, még msnen, aztmondta, hogy jól érezte magát, de nemvagyok még benne biztos, mármint nem tudom neki milyen volt.
2010. júl. 17. 12:43
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem ez volt.

Taliztam egy gyerekkel elmentünk kajcsizni.

Hozta a haverját is.

Én már éreztem hogy ez nem lesz jó, mert melyik ovodás viszi a randira a haverját?

Hármasban ettünk.

Majd hazakísért.

Egy ujjal nem nyúlt hozzám, se csók se semmi.

Erre másnap elkezdett szexuális smseket írni.

Amit én annyira nem vettem jónéven.


Erre én lettem a prűd picsä, aki jégkirálynő, mert ha megvan a testi vonzalom akkor most minek kellenek a felesleges körök.

Írtam neki hogy hát nincs meg , sajna.


Egyáltalán nem volt az esetem külsőleg, de úgy voltam vele hogy szimpi hátha kialakul.


De ezzel a lerohanásával elrontott mindent.


Aztán még 3-4 napig írt meg hívott, meg írt.

És meg nem győztem hogy elküldeni, de nem fogta fel.

Írt utána mindig hogy héten tali? mikor látlak?


anyád :D


majd megírtam neki hogy ne keressen többet

2010. júl. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
szerintem is azért nem beszélt sokat, mert félénk volt :) de ha azt írta h jól érezte magát, biztos így van. szerintem elsőre ne kössétek ki h ez egy randi, csak találkozgassatok meg beszélgessetek, majd alakul az :)
2010. júl. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van az elsonek, ha nem tetszik akkor nem megyek el vele randizni.

Velem az volt, hogy kulsore nagyon bejott egy pasi, szemezgettunk, flortolgettunk, aztan elhivott randira. orultem, keszultem ra, es taliztam vele. Aztan a beszelgetes soran kiderult, hogy egy ontelt majom, csak magaval volt elfoglalva. az meg oke, hogy soher volt mert egy pohar vizre sem hivott meg mert mar az elejen letisztazta, hogy fifti-fifti... meselte az eletet, aminek a fele se volt igaz szerintem, tolem nem kerdezett semmit, ha elkezdtem mondani valamit akkor felbeszakitott. szoval nem jott be. mikor mondta, hogy jaj de jot beszelgettunk es mikor talizunk ujra, akkor en kozoltem, hogy ne haragudjon de nem talizunk ujra. na, akkor en lettem a phicsa, akinek tul magasan van a merce, es ne csodalkozzak, ha sose talalok senkit :D :D :D ezt hozzamvagta, es sertodotten tavozott. Kivul szep, belul rohad tipikus esete.

25/L

2010. júl. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nekem még a randin annyit mondott, hogy egy kicsit másképp kézelt el, mármint képen hosszabb hajam volt, meg telefonon egy kicsit mélyebb is volt a hangom, meg szrinte nem vagyok annyira érzékeny, meg titokzatok mint msnen....bár teljesen magamat adtam ,msnen is meg ott is....nemértem...de most számíthatok jóra?
2010. júl. 17. 13:51
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Ugyanebben a szituációban voltam hétfőn,amikor találkoztam a (most már) barátnőmmel,mert előtte 2 hétig csak MSN eztünk.Na most nem mesélem el az egész sztorit hogy fél évvel ezelőtt összevesztünk valamin és ő a volt barátnőm barátnője stb.Szóval Ő MSN en megmondta nekem tali után,hogy első látásra már belém esett(előtte csak a stílusom tetszett neki).Mert teljesen máshogy képzelt el(pozitív értelemben) szóval azt mondta,hogy azt hitte rövidebb lesz a hajam stb persze már előtte látott rólam képet meg mindent..És belsőleg szimpatikusak voltunk egymásnak..Csak nem voltam benne biztos,hogy tetszeni fog neki a mostani hajam mert ugyebár ő a deszkás frizura bukik ami nekem alapból volt de most zselézett..Végén kiderült hogy qrvára tetszik neki a hajam és a hangomat is sokkal mélyebbnek képzelte el meg sokkal magasabbnak hitt.Először azt hittem hogy ezeket mind mind negatívan akarja hozzám vágni..De kiderült,hogy nem: Neki ez az ideálja a tökéletes..Remélem sokáig együtt leszünk.


Ebből következtetve csak azt akarom mondani,hogy van esélyed..Bőven van esélyed.

Igaz nem lány vok..De azért gondoltam a tapasztalatomat megosztom veled,hátha segít és növeli az önbizalmad

16/F

2010. júl. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nem elkeserítés,saját tapasztalat: annó én is voltam hasonló szituban mint te,nyilván én voltam a lány s teljességgel így reagáltam. helyesebbnek és szimpibbnek láttam képen ill. msn en mint élőben,ettől független a találkozókor lehet jól éreznie magát az embernek,de nem tudtam szépen ezt elmondani a fiúnak :) remélem segítettem, írd majd meg mi lett, kiváncsi vagyok :)
2012. júl. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!