Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok szóbáa állnátok velem így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok szóbáa állnátok velem így?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok sorfeltöltőként dolgozom egy multinál ,de k.rvára idegtépő munka , kb idegösszeroppanás szélén vagyok , és rádöbbentem ,hogy valamerre kéne lépnem az életbe , hogy ne 90 ezerért dolgozzak , de mondjuk lehet , hogy már késő ennyi idősen bármit is lépnem.Attól is tartok , hogy így egy valamire való csaj lese állna velem ,ha megtudja ,hogy mire vittem az életbe
2011. márc. 28. 23:02
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Pffff, ez nálam is lecsapta a biztosítékot:D

Még h mondta, h nem azért van velem:D

És akkkor mi van??:D

Én is sok csajnak mondtam már h szerelmes vagyok belé aztán meg.....:D

2011. márc. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
nyugi,egyáltalán nem késtél le semmiről sem! csak próbálj kicsit relaxálni,ülj le és gondolj át mindent,mit szeretnél csinálni a jövőben,amihez kedved van...én megértem,biztos nehéz,de emiatt ne szorongj,attól csak rosszabb lesz...MÁR MOST TÖBBET ÉRTÉL EL az életben,mint más söpredék emberek,akik még a büdös életben nem láttak olyat,h munka! Légyszi próbálj kicsit nyugizni...:) amúgy aranyos dolog,h ennyire aggódsz emiatt,nehogy a lány emiatt csalódjon...Kitartást!!!
2011. márc. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
szerinetem mindenképpen kezdj el valamit, tényleg nem késő, és ha már 21 évesen ennyire idegtépőnek tartod azt a munkát mi lesz veled 40 évesen? :S próbáld meg megtalálni azt amiben jó vagy és szívesen csinálnád és fel a fejjel;) a lányok nagy részének nem a pénz számít, akinek meg igen az majd megnézheti magát 20 év mulva h kinek is fog kelleni majd 20/L
2011. márc. 31. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Soha sem késő hogy megváltoztasd a sorsod! Soha! Nemhogy 21 évesen :-) még csak most kezdődik!
2011. márc. 31. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem késő.

Egy valamire való csajt pedig nem fog érdekelni mennyit keresel.

2011. márc. 31. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden lány a pénzért van a fiúval. Mi szegényebbek vagyunk a barátnőmnél és nagyon jól működik a dolog már majdnem másfél éve.

Ami fontos, hogy legyél törekvő, igyekezzél és ne állj meg egyhelyben, mindig legyen életcélod, (ne az árufeltöltés legyen az), mert akkor szeretni fognak a lányok.

Ha nem tetszik a munkád, lépj tovább, 21 évesen pedig még fiatal vagy, ne aggódj a korod miatt :)

2011. márc. 31. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
46%

Kérdező attól függ,milyen csaj kell,egy átlagosnak nem igazán,de egy önmagára igényes fullos dögös nőnek igenis fontos a pénz,a minőségnek ára van,azt kell,hogy mondjam.

Nem késő hidd el a KFC-t egy 70éves nyugdíjazott katona csinálta.

Tehát gondolom te is a minőségre mész,így bizony kell,hogy lássa a csaj,hogy céltudatos vagy és anyagilag is helyén vagy vagy ,hogy elindultál egy úton.


23F

2011. márc. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Igaza van az előttem lévőnek.

Lehet, h találsz olyat , akit nem érdekel a pénz, de az nem is lesz olyan igazán jó,minőségi nő.

Akik tényleg jól néznek ki azok már mind nézik, h mennyi lóvéd van.

2011. márc. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Kezdésnek ez a meló is megteszi, valahol el kell kezdeni. Munkatapasztalatot kell szerezni :)

Ne ess kétségbe. Sok 21 éves ember még nem rendelkezik önálló jövedelemmel és tanul. Semmivel nem vagy elkésve tesó ;)

2011. márc. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Hát így nem állnék szóba. Ugyanis a lelkivilágod is romokban van.

Neked most nem is a párkereséssel kellene foglalkoznod, hanem azzal, hogy rendbe tedd az életed, és ettől csak elveszi az erőd és az időd egy nő, tehát felejtős, ha rám hallgatsz.

Majd ha egy kis nyugalmat sikerült összeszedned az életedben, akkor bele fog férni egy rendes párkapcsolat, de így nem tudnál az igazán fontos dolgokra koncentrálni.


Én is 21 vagyok (lány), tanulok és dolgozok. Most alakítom az életem, még csak a legelső pici lépcsőfokra álltam, hogy megalapozzam a jövőm, tehát te sem vagy lecsúszva erről, semmi sincs veszve ;) De egy párkapcsolat most biztosan csak tovább rontana a dolgon, hiszen így is nehéznek tűnik kilépni a helyzetedből, hátha még a másik nemnek is teljesítened kell :)

2011. márc. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!