Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » MI a velemenyetek erol?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MI a velemenyetek erol? Fokent nektek csajok, hogy allnatok ugy stratbol ehez?

Figyelt kérdés
Ha egy tok idegen srac(beszedes nyilt oszinte de nem tul szep vagyis normalis atlagos pasi) oda menne hozzatok es bemutatkozna, megkerdezne a neveteket es szoba alnatok...hogy ereznetek magatokat?...mmint pl egy hujeseg ..mekora eseleyt lattok abban hogy egy ilyen ismerkedesbol komoly kapcsolat legyen ?
2011. febr. 10. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát biztos nem úgy állnék hozzá, hogy ebből még lehet komoly kapcsolat. De nem zárkóznék el előle.

Én minden és mindenki felé nyitott vagyok, ha szimpatikus lennél, szívesen beszélgetnék veled.

Viszont szerintem az az efféle ismerkedésnek "árt", ha te mindenkiben a komoly kapcsolatot keresed.

2011. febr. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem gondoltam feltelenul komoly kapcsolatra ..hanem pont amit irtal h nem e zarkozna ettol el a lany..ha vki csak ugy leszolitja..nem tartana-e tul ramenosnek?
2011. febr. 10. 21:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Más nevében nem tudok nyilatkozni... :) De nekem szimpatikus, ha valakinek van bátorsága az utcán megszólítani egy lányt. Manapság ez már igen ritka...
2011. febr. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
:D:D:D..kicist most nott az onbizalmam...probalkozom..talakoztam olyannal is aki egybol megmondta tul remenosnek tartja ezt h csak ugy leszolitottam
2011. febr. 10. 22:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért én azt gondolom, ha te normálisan mész oda, beszélgetési szándékkal és nem nyomulási széndékkal, akkor a lányok többsége nem fog elküldeni.
2011. febr. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem menekülnék. Sőt, unalmamban már volt, hogy lány létemre én mentem oda beszélgetni valakihez. (jó, akkor volt bennem némi alkohol is... )
2011. febr. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!