Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok szóbáa állnátok velem így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok szóbáa állnátok velem így?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok sorfeltöltőként dolgozom egy multinál ,de k.rvára idegtépő munka , kb idegösszeroppanás szélén vagyok , és rádöbbentem ,hogy valamerre kéne lépnem az életbe , hogy ne 90 ezerért dolgozzak , de mondjuk lehet , hogy már késő ennyi idősen bármit is lépnem.Attól is tartok , hogy így egy valamire való csaj lese állna velem ,ha megtudja ,hogy mire vittem az életbe
2011. márc. 28. 23:02
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
"Szóba állnátok ?" akart lenni bocs , de most értem haza melóból és alíg látok :D
2011. márc. 28. 23:04
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
21 évesen késő? Nem hiszem lépj tovább. Amúgy pedig a csajok nem biztos, hogy így elfogadnának de ha még nem költöztök össze és nem viszed bele a kapcsolatotokba a munkáddal járó stressz-t nem lehet gond.
2011. márc. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Soha nincs késő...főleg nem egy 21 évesnek... simán elvégezhetnél vmi szakmát vagy fősulit.. a másik meg...Te legalább dolgozol és próbálkozol..más még ennyit sem tesz :)
2011. márc. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

21 évesen nincs késő hidd el.

Amúgy meg ja lépj valamerre, mert így nem lesz jó vége:P

2011. márc. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

90 rongy nem olyan rossz ám árufeltöltőként. 60 ezreket szoktak fizetni.

Amúgy ez a pénz dolog meg hülyeség. Ismerek egy 23 körüli pizza futár srácot, 100-nál többet az se nagyon kap. Törött suzukival jár, de havonta más csajjal látom a 9-es kategóriától felfele.

2011. márc. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy semmire nem vitted az életben?21 vagy ember, az még kutya füle;)

Én pl. egy érettségivel + egy érettségire épülő szakmával keresek 160 ezer forint nettót, te is végezz el egy jó szakmát.Vagy egyetemi szak, abból is olyat ami keresett szak, vagy csinálj vállalkozást, pókerezz, nem olyan nehéz pénzt szerezni, esetleg menj ki külföldre ha tudsz idegen nyelvet.

21f

2011. márc. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

23:27 vagyok.

Még annyit, hogy a csajoknak nem számít a pénz, én is ezt hittem de nem, van egy jó autóm, és a barátnőm amikor összejöttünk folyton mondta, hogy nem a kocsim miatt van velem meg nem azért mert jól állok anyagilag, már én éreztem magam sz*rul, hogy jó az anyagi helyzetem:D.Pedig soha nem kérkedek semmivel, szóval ne aggódj, nem számít a pénz semmit, ha prostit akarsz akkor számít, de azt nem ajánlom, elég undorítóak azok a nők.Egy igazi nőnek nem számít a pénz.

21f

2011. márc. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Persze, hogy szóba állnék veled és hidd el még sok más normális lány is. Persze lehet, hogy elküldenének egy diszkóban, a mai 14-15 évesek de remélem neked nem ők a mérce.


Eleve szomorú az, hogy valakit a diplomája alapján ítélnek meg. Nem attól lesz ember az ember, ezt nem tudom elégszer hangsúlyozni! Ismerek egy csak érettségivel rendelkező srácot aki alkalmi munkákból él de egyszerűen olyan intelligens, hogy lekörözné a legtöbb egyetemistát!


Az intelligencia, az udvariasság, a figyelmesség, az őszinte szeretet az, ami igazán számít egy normális párkapcsolatban. Persze ha már addig juttok, hogy családot szeretnétek alapítani akkor fontos a pénz is. Viszont gondolom 21 évesen még nem szeretnél apuka lenni, a későbbiekre pedig még simán összeszedheted magad. Egyáltalán nem késő elkezdeni! Hozzánk járnak 30, 40 év körüli családos emberek is:)


Úgyhogy fel a fejjel! (: Kitartás!


L/19

2011. márc. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
szerintem ne panaszkodj, én 1 évvel vagyok idősebb nálad, van diplomám, és egy gyárban dolgozom a szalag végén 70 ezerért, na ezt rakd össze....és én nem úgy tapasztaltam, hogy emiatt bármelyik lány is lekoppintott volna...az a szégyen ha nem dolgozol és munkakerülő vagy, nem az, hogyha robotolsz
2011. márc. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 23:30


Mondani sok mindent lehet. Majd pont befogja vallani, hogy igen csak a pénzért van veled. Te se gondolod komolyan...

2011. márc. 29. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!