Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak nincs kedvem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak nincs kedvem találkozni vele?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel 2 hónapja szakítottam, azóta hetente keres, kb 2 hete szinte minden nap. Látni akarja a kutyámat, mindig lemondtam, ma elvileg találkozunk. Semmi kedvem sincs találkozni vele, de nem érti meg. mit csináljak? egyszerűen nem akarok, nincs miről beszélgetnem vele...
2011. márc. 27. 14:07
 1/8 anonim válasza:
Mond meg neki,hogy a kutyád unja a pofáját,ugyhogy felejtsen el végre.
2011. márc. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jobb, ha megmondod neki. Velem amikor így kegyelemből találkozott az exem, hát mit ne mondjak... jó szar volt utána! Szóval jobb, ha őszintén elmondod: te nem szeretnél találkozni vele, mert számodra ennek vége, és nincs miről beszélni. Hidd el, ha azt is mondja, hogy dehát csak barátkozni akar, vagy a kutyust látni, akkor is van egy kis mögöttes remény! Ne dőlj be neki. Ha tényleg nem akarsz semmit, küld el, nem zaklathat örökké. És jobbat is teszel neki, mint fölösleges reményeket táplálni. L/20
2011. márc. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mond el neki, hogy nincs kedved vele találkozni, mert barátként nem tudsz rá tekinteni, amúgy meg már semmilyen érzelem nem fűz hozzá! Nyilván nem csak a kutyádra kíváncsi, ez egy jó ürügy! :) 20/L
2011. márc. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem se találkozz vele semmiképpen. Békülni akar, nem mást. Sokkal rosszabb lesz neki, ha ma találkoztok, csak még jobban fog zaklatni téged, mert reménykedni fog. Hívd fel és mondd meg neki, hogy te nem akarod már őt látni. Így gyorsabban túlteszi magát rajtad, mint úgy, ha most lát téged és felerősödnek az érzelmei.
2011. márc. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
már megmondtam neki de komolyan nem értem....:S:S:S és nekem is szar érzés mert fogalmam sincs miről beszélgessek vele, olyan mintha idegen lenne számomra, nincs kedvem jópofizni sem..:S
2011. márc. 27. 14:14
 6/8 anonim válasza:
mond neki azt h ma randid van és nem érsz rá..akkor tuti le fog szállni rólad.:)
2011. márc. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ezt is mondtam már:/ sőt kiraktam közösségi oldalra hogy kapcsolatban. nekem kellemetlen ez az egész.
2011. márc. 27. 18:13
 8/8 anonim ***** válasza:
talizz vele aztan szopasd le, dugd meg, alazd meg, verd meg stb elvezd ki az eletet hogy barmit megtehetsz vele! yeah! b@szd seggbe, rendelj kajat cuccokat aztan fizettesd ki vele. takarittasd ki vele a lakasodat majd mosd fel vele a padlot. me elvezni is fogja es neked is hasznos. nyakorvet ra gecc!!
2012. jan. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!