Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogyha megismere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogyha megismerek egy fiút és kiderül, hogy érez irántam valamit, akkor nekem már nincs kedvem vele találkozni? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Eddig 2 fiúval ismerkedtem össze jobban.

Az elsővel jártam 1és fél hétig aztán már egyszerűen nem volt kedvem vele találkozni. egyszerűen nem akartam...Pedig szerettem. Végül én szakítottam.

A második fiút most ismertem meg, egy hete. Azóta szinte rám van kattanva: MSNen mindig azonnal rámír, SMSeket írogat, hogy mikor lépek fel MSNre, felhív, hogy látott egy lány az utcán aki hasonlított rám, folyamatosan találkozni akar, kihív mindenhova (de én nem megyek), ugyanazzal a busszal kezdett járni, ugyanabból a buszmegből (eddig nem onnan járt).

Eleinte jó volt vele talizni meg kimenni meg minden. De minden barátőm azt mondja, hogy a srácnak bejövök és a jelek alapján tényleg. Kezd elegem lenni belőle. Nincs kedvem kimenni vele...főleg nem kettesben! Egyszerűen teljesen rám szállt! Mindenhol ottvan! szegény srác nem is túl szép. Azt akarom, hogy leálljon, viszont nem tudom, hogy hogyan mondjam meg neki.

Mit csináljak ezzel a sráccal?

Egyáltalán miért van az, hogy ha megismerek közelebbről egy fiút, pár tali után már nem akarok vele talizni?

14/L

Köszi!


2010. ápr. 27. 21:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Benned is lehet hiba, de ezek a fiúk is elég bénák, már bocsánat, de ennyire csorgatni valaki után a nyálukat...Ez engem is kiábrándítana. Kell az a kis titokzatosság, a félelem, hogy vajon tényleg tetszem-e neki? Persze az se jó, amit az én barátom csinál, hogy bár éreztem sokszor, hogy nagyon szeret, még többször azt, hogy abszolút nem tetszem neki - ezért fogok most egy másik sráccal randevúzni. Meguntam a sok megaláztatást. Nem jó egyik véglet se, se a túl nyálcsorgatós, se a túl zárkózott.
2010. ápr. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Olyan vagy, mint a legtöbb nő. Amikor valakit érzed, hogy érdekelsz, akkor téged már nem érdekel, nincs benne kihívás, nem érdekes már.

Ez a srác meg nem ért a dolgokhoz, megörült, hogy van nálad esélye, és teljesen bezsongott, ami semmiképp se jó kapcsolat szempontjából, de ő nagyon túlzásba is viszi.


Azt nem mondom meg, mit csinálj a sráccal, az a Te döntésed. Viszont, ha nem akarsz tőle semmit, akkor szerintem áruld el neki, mi a gond vele, hogy legalább tanuljon a hibáiból. Neki is jobb lesz, és a következő áldozatának is. Ettől függetlenül beszélhetsz vele most is, és lehet, hogy változna annyit, hogy már érdekelne téged.

2010. ápr. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez jellemző.

Akit könnyen megkaphatsz az érdektelenné válik.

Az a fiú/lány az érdekesebb aki nem fut utánad nem érdeklődik irántad hanem csak teszik neked, de tudod hogy nem kaphatod meg könnyen.

Ezért van.

Kell a kihívás a vadászat mindkét nemnek.


Viszont a korodat elnézve a srácok még abban a korban vannak, hogy futnak a lány után és mindent megtennének érte. Ez van. Amit könnyen kap az ember az könnyen megy. Amiért megküzd azt becsüli értékeli.

2010. ápr. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Most az a baj akkor hogy szeretlek es nagyon bejosz nekem???

Es ien oldalon teszed fel a kerdest...Megadom a valaszt ra!SZERETLEK ES VELED AKAROK LENNI...


By: Srac

2010. ápr. 30. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
OMG! Ez legyen életed legnagyobb problémája.
2010. ápr. 30. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Sok lánnyal így van. Én is ilyen voltam. Egyszerűen nem vagy még felkészülve rá, vagy csak a megfelelő srácot nem találtad még meg. Én is azt hittem annak idején (pont 14-15 éves korom körül), h deszívesen mászkálnék vkivel kézenfogva, dejó lenne, ha vki belémszeretne, aztán amint volt egy potenciális jelölt, visszavonulót fújtam. Már attól viszolyogtam, h kéz a kézben... Mert nem voltak megfelelő fiúk. És nem is voltam felkészülve rá, csak én beszéltem be magamnak.

Persze ez 1-2 éven belül enyhült, aztán el is tűnt, de kérő nem akadt... :D

Aztán már leérettségiztem, mikor megismerkedtem az első barátommal, akivel egy szép nyarunk volt együtt...

Szóval hidd el, nincs veled semmi zizi, egyszerűen még nincs alkalmas pár és helyzet. :)

Nyugi. :)

24/L

2010. ápr. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A "vadászösztönnel" meg nem értek egyet, vagy legalábbis biztos,h ki lehet nőni. Mert pl a párommal, akviel most vagyok nem volt semmi küzdelem, vagy nehézség, egyszerűen és egyértelműen jöttünk össze, mindketten ugyanannyira akartuk. Tudtam, h szeretném őt magamnak, de semmit nem veszített a "fényéből", miután megkaptam, sőt, még jobban megbecsültem. :) És nem kellett úgymond vadásznom rá.

Üdv, az utolsó

2010. ápr. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

xD Peeersze...mret majd hiszek is neked 01:34

Ha annyira te vagy valamelyik akkor mond csak mi a keresztnevem?

2010. ápr. 30. 13:45
 9/10 anonim válasza:
Eleg az hogy tegnap hivtalak es nem vetted fel a telefon?:P
2010. máj. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem mert nem hívtál ;P
2010. máj. 1. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!