Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek minek köszönhető,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek minek köszönhető, hogy így megváltoztam?

Figyelt kérdés
Régebben mindig azon járt az eszem, hogy kellene nekem egy barátnő próbáltam is tenni érte, több kevesebb sikerrel mostanában viszont már annyira nem töröm rajta a fejem, igaz kicsivel több elfoglaltságom van mostanság, de egy barátnő persze jó lenne, csak már annyira nem filózgatok rajta, hogy mi lehet velem a gond. Szerintetek beletörődtem ebbe? Vagy mi hozhatta a változást?
2011. márc. 26. 17:39
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
18:01 szerintem keress te is. Olyan elfoglaltságot amiben igazából magaddal foglalkozol, lehet így jobb lesz. :)
2011. márc. 26. 18:16
 12/13 anonim ***** válasza:
Tosztál, tosztál, hogy így megváltoztál?
2011. márc. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
20 vagy, semmiről sem késtél le. Ha nem a sex a lényeg, akkor előbb jutottál el egy bizonyos szintig, mint jó pár kortársad. Fontos persze, de nem a legfontosabb. Majd jön az illető. Munkahelyen, szórakozóhelyen, bárhol. Ha görcsösen akarnád, az sokkal jobb lenne? Szerintem csak megkomolyodtál.
2011. ápr. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!