Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek minek köszönhető,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek minek köszönhető, hogy így megváltoztam?

Figyelt kérdés
Régebben mindig azon járt az eszem, hogy kellene nekem egy barátnő próbáltam is tenni érte, több kevesebb sikerrel mostanában viszont már annyira nem töröm rajta a fejem, igaz kicsivel több elfoglaltságom van mostanság, de egy barátnő persze jó lenne, csak már annyira nem filózgatok rajta, hogy mi lehet velem a gond. Szerintetek beletörődtem ebbe? Vagy mi hozhatta a változást?
2011. márc. 26. 17:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, hogy máris belefáradtál?
2011. márc. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
48%
Húúha ezek szerint kiverted és rájöttél h magadnak is megy mi??:)
2011. márc. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Talán tudat alatt odavagy valakiért és senki más nem érdekel.
2011. márc. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem is változtál semmit.
2011. márc. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem is megkéne így változnom, hogy ne azon járjon az eszem mikor lesz végre valakim.. :/ 17L
2011. márc. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Kapcsolatban sose a szexre hajtottam tisztelt második, első nem belefáradtam csak beletörődtem, hogy még talán nincs itt az időm ennek ellenére nyitott szemmel járok csak már annyira nem emésztem magam ezen ha egyedül vok. Amúgy 20 vagyok.
2011. márc. 26. 17:46
 7/13 A kérdező kommentje:

A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:46


Tippeket tudok adni, hogy miket csinálok másképp mint régebben.


17:45 szerinted, hogy jöhetnék rá, hogy ki az az illető?

2011. márc. 26. 17:49
 8/13 anonim ***** válasza:
Szívesen fogadnám tippjeidet. :D 17l
2011. márc. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem is sajnos folyton azon jár az eszem, hogyan lehetne barátom. 19L Írtad is, hogy mostanában több elfoglaltságod van, talán azért nincs most annyi időd ezekkel a dolgokkal foglalkozni.
2011. márc. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Szerintem is azért, de persze ettől függetlenül tudom magamba, hogy nincs azért minden rendben annyira.
2011. márc. 26. 18:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!