Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy férfinek tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfinek tetszik egy nő, akkor 100%, hogy elhívja randizni?

Figyelt kérdés
Mondják páran, hogy nem gürcöl a pasi, ha nem kap elég erős visszajelzést. De akkor nem is tetszik neki igazán a lány, nem igaz?
2011. márc. 25. 11:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
olyan aranyos, hogy a pasik mind azt hiszik, hogy nem elég jók az adott csajnak. ez hülyeség. gondolj bele, most itt vagyok én, szerintem teljesen átlagos mások szerint szép. akkor most csak azért nem kezdeményez nálam senki mert szerintük túl jó vagyok hozzájuk? :D soha nem a külsőségek alapján választottam barátot, annyi a kikötésem, hogy legyen magas( magasabb nálam). nem szeretek kezdeményezni, mert sokan emiatt könnyűvérűnek tartanak. nos ilyenkor mi a helyzet?
2011. márc. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Küzdeni nem szoktam. Ha tetszik a lány, akkor beszélgetek vele, írok neki. Viszek magammal pl. csokit, hogy megkínálhassam. Ha úgy látom, hogy még bizonytalan, akkor nem hívom randira, hanem lassan ismerkedünk tovább.

Akkor szoktam randira hívni, ha vagy nincs más lehetőségem (fel akarom gyorsítani az eseményeket) vagy már úgy látom, a lány is várja a kérdést.


Haverom barátnőjét nem hívom el, hiába tetszik. :-)

2011. márc. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
13:00 De egy nagyon szép lánynál egy átlagos fiúnak tényleg nincs esélye. Egy csúnya fiúnak pedig kb senkinél.
2011. márc. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Sajnos van akiknél ez nem ilyen pofon egyszerű, hogy ha tetszik = elhívom randizni. És nem is az elutasítástól való félelem miatt.


Pedig jó volna ha így menne.. :D


De úgy látszik én is elbactam valamit.

Hogy lehetne eltüntetni ezt a sok előítéletet, meg félelmet?

2011. márc. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Mondják páran, hogy nem gürcöl a pasi, ha nem kap elég erős visszajelzést. De akkor nem is tetszik neki igazán a lány, nem igaz?


Te jó isten!!! Te se töltötted be még a 18-at se...ez ilyen tipikus tini hülyeség.....

Alap, hogy a lány adja a "jeleket" én nem tudom, hogy más férfi társam miből mit következettet le vagy mit vesz észre, de én mindig is észleltem a női jeleket irányomba( helyesen!) mégis mi a fenét lehet félreérteni? Max akkor értik félre a fiúk ha önbizalom hiányosak vagy saját magukat semmire se tartják...


Na szóval adjad a "jeleket" és a fiú randira fog hívni...


Jelek: csavargatod a hajad a közelébe, állandóan nézed( nem 1X nem 2X hanem mindig próbálsz vele szemezni)ha kell hetekig...mindig köszönj neki ha meglátod ha egy nap 10X futottok össze pl suli folyosóján akkor 10X szia Peti mondat hagyja el a kicsi szádat....ha többen ácsorognak a haverjaival és elmélkednek a világ nagy dolgain és te elmész mellettük akkor Szia Peti mondat befigyel..a többi haver pedig levegő( érezze, hogy csak ő a fontos neked fontosabb mint más pl haverjai) -nekem ez mindig imponált-

érdeklődj felőle kedvesen vagy/ és tegyél rá megjegyzéseket pl de fitt vagy ma reggel is Peti..rólad álmodtam az éjjel Peti.....te olyan okos vagy Peti..stbstbstb

Véletlenül áradozzál róla olyannak akitől visszahallja - nekem ez is imponált mindig amikor mesélte egy haver vagy havercsaj hogy pl az Era rólam kérdezősködött vagy sajnálkozott, hogy én nem voltam a buliba és szerinte megdöglött az egész nélkülem....- mármint számára értéktelen a buli ha én nem vagyok ott-

Szóval ezeken a jeleken mégis mit lehet félre érteni, hogy áá én nem tetszem??????????


Emberek ha a jelek egy részét vagy mindegyiket tapasztaljátok akkor bizony a lánynak minimum tetszettek maximum olyan szerelemes belétek mint a nagyágyú....



Szóval add neki a jeleket és ne bizonytalanítsd el és a srác randira hív..


Amelyik lánynál nem voltak ilyen jelek azoknál soha de soha nem kezdeményeztem, mert hülye leszek megásni a saját sírom....


Ja és sose felejtem el milyen jól esett anno gimiben amikor érettségiztünk és egy lány azt mesélte, hogy 2 éjszaka miattam sírt, mert többet engem nem lát.....

smárolás lett avége..szóval nem barátkozni akart..


de aki szerint a fenti jelek barátkozásra vallanak az sasolja a fiú haverjait, mert biztos a Béla is így viselkedik a példának okáért említett Petivel ugye?

2011. márc. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
igeeeeeeeen:D
2011. márc. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!