Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy férfinek tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfinek tetszik egy nő, akkor 100%, hogy elhívja randizni?

Figyelt kérdés
Mondják páran, hogy nem gürcöl a pasi, ha nem kap elég erős visszajelzést. De akkor nem is tetszik neki igazán a lány, nem igaz?
2011. márc. 25. 11:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Tudod a Nök az utóbbi idöben egyre válogatósabbak és már egy 160*160-as Nö is teljesíthetetlen feltételeket szab meg.

Na most ebböl következik, hogy ami nem biztos arra nem repülünk rá, tudod elég sz@r dolog amikor már sokadjára koptatnak le, hajtanak el ordenáré módon.

2011. márc. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Azt értékeljük igazán, amiért meg kell küzdeni.


26/F

2011. márc. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Amit nem tudunk megszerezni az kell a legjobban. Ugyan akkor modern társadalomba élünk el lehet már hagyni ezt a "fiúnak kell kezdeményezni" bejön egy csávó nem jeleket küldjetek neki mert vakok vagyunk süketek és hülyék, nyugodtan menj oda és szólísd le.
2011. márc. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Hülyeség, hogy akkor nem tetszik neki igazán, de ha a közeledésre semmiféle visszajezést nem kap, akkor mit csináljon?! Tehát még mindíg nincsenek gondolatolvasók, ha valaki tetszik neked, akkor ne hajsd el, mert elhajtásnak fogja értelmezni! Nyugodtan be lehet ám vallani, hogy ő is tetszik neked.
2011. márc. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Hát énbennem azért volt annyi önbecsülés, hogy az olyan nőket akik "húzzák az agyát" a férfiaknak, azokat elkerültem. Az rendben, hogy meg kell küzdeni értük és hogy azt jobban is becsüljük az életben, amiért teszünk, és nem csak az ölünkbe pottyan, de azért ennek is van egy ésszerű határa.

Volt olyan nő, akitől olyan szinten nem kaptam semmi visszajelzést, hogy hagytam, aztán nagyon sok év múlva az iwiwen bejelöltem, majd váltottunk egy pér levelet és kiderült, hogy ő mit sem sejtett rólam. Bevallotta, hogy éretlen kamasz volt aki semmit sem vett komolyan.

2011. márc. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Magam részéről ez olyan mint a Pavlovi reflex. Ha valahol elégszer csap meg az áram arra nem megyek többet. Sajnos mára leszoktam a kezdeményezésről, a félreértelmezett vagy csak belelátott dolgok miatt. A jeleket csak filmen szeretem.
2011. márc. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Mindenki mindenféle jelet képes félreértelmezni, vagy észre sem venni. A pasik részéről a randira hívásnál erősebb, egyértelműbb jel nem létezik.
2011. márc. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Na ez az, honnan szűrjem le, hogy nem csak húzza az agyam, hanem akar is tőlem valamit, ha nem hív el? Ha pedig én sem kapok egyértelmű utalást, akkor nem fogok nő létemre teperni... Régimódi vagyok sajnos.
2011. márc. 25. 11:44
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem kell teperned, csak adj neki jeleket, h bejön neked! Ha nem veszi a lapot, akkor pedig próbáld egyértelműbben tudatni vele!
2011. márc. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
nem biztos, pl ha van egy csaj aki tök jól néz ki és nekem tetszik és szívesen lennék vele stb... lehet hogy nem is próbálom meg pl mert mondjuk tudom hogy az a csaj 10/10 és én meg kb 10/6 és úgy se jönne el velem sehova se . ez van .
2011. márc. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!