Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fontosabbak a batátai, mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontosabbak a batátai, mint én akkor felejtsem el a srácot?

Figyelt kérdés
Nemrég ismerkedtem meg egy sráccal, nagyon sok időt tölt a barátaival, nagyon sok ismerőse van. Állandóan hívják, keresik. Annyi programja van, hogy rám már alig marad ideje. De azért igyekszik megoldani, bár így is csak a hétvégén 2-3 órát tudunk együtt lenni, holott azt beszéltük meg, hogy az egész napot együtt töltjük. Mi a véleményetek? Felejtsem el őt vagy lehet fog változni ez a helyzet?
2011. márc. 24. 21:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez egy komplikált ügy amit neked kell eldöntened és nem másokra hallgatni. Véleményket persze meghallgathatsz, de nem feltétlen jó. Én speciel nem mennék bele ilyen kapcsolatba, csak ennyit írok.
2011. márc. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Kingaa1 ***** válasza:
ennek még egy kis időt kell adni, ő sem tud csak ugy átállni, barátelhagyó üzemmódba. Beszéld meg, hogy zavar hogy a haverjai fontosabbak mint te, de mondd el neki azt is h nem szeretnéd a barátaitól elválasztani, csak kicsikével több időt szánjon rád, és főleg ha friss a kapcs akkor érthető!
2011. márc. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha már a legelején is ilyen a helyzet akkor ennél sosem lesz jobb.. Általában pont a legelején van az, hogy mindenkinek sok sok ideje van a másikra amely majd később egyre jobban fogyatkozni fog...
2011. márc. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Viszont, azt el tudnám képzelni, hogy olyan helyekre járna idővel ahová magával tud téged is vinni és nem csak koloncnak...
2011. márc. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Felejtsd el és gyere hozzám, nekem nincsenek barátaim :)
2011. márc. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
mit gondoltál, hogy hanyagolni fogja a haverjait? Ne is akard tőle h te legyél a fontosabb. Kérd tőle hogy legyenek közös programjaitok hogy a haverjaival is vagytok. Várj még kicsit nem megy minden 1ről a 2 re.
2011. márc. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!