Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meddig jó egy pasi agyát "húzni"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig jó egy pasi agyát "húzni"?

Figyelt kérdés

gondolom a fiúk sem szeretik az olyan lányokat,akit tök könnyen megkapnak.. még ha nem is vallják be..

hogyan lehet elérni hogy egy pasi beléd szeressen tartósan?


2011. márc. 24. 20:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretetemet azzal lehet megkapni, hogyha viszont szeretnek. Ennyi az én titkom.
2011. márc. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Ne húzd a pasik agyát mert nem szeretjük. Azt nem tudod elérni, hogy beléd szeressen ez vagy kialakul, vagy nem.
2011. márc. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Funktasztikus ***** válasza:
64%
én már vagy 3 honapja szivok szval...ne huzzd sokáig mert nekem is kezd lassan elegem lenni sztem max 2 honap
2011. márc. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
drogozd be és tartsd a pincében akkor beléd szeret.
2011. márc. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
56%
Nézd meg a szüzet szüntess c. filmet :) majd enged szabadon a fantáziád. Lényeg, hogy próbáld megtudni, hogy miket élvezz rajtad s ha veled van. Mindig adj valami újat magadból, szerezz neki apró meglepetéseket de ne lógj a nyakán, adj neki mozgásteret, mert ő férfi, de kösd magadhoz. :)
2011. márc. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
27%
Tényleg ne sokáig húzd a pasi agyát, mert egy idő után elege lehet és akár arra is gondolhat, hogy nem szereted... max 4-5 hónap, ha kitartó és nagyon szeret, akkor várhat 1 évet is... de ez ritka-
2011. márc. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

egy abszolút irracionális dolgot kérdezel :)

hogy lehet szerelmet kapni.. (beléd szeressenek, ráadásul tartósan..)

a szerelem evolúciósan előnyös jellegnek mutatkozott, 2 ellenkező nemű ember között az önzetlen bánásmódot hivatott elérni, így lehetővé téve az önfeláldozó viselkedést, a család számára megteremteni az alapokat.

légy nő, viselkedj is úgy, és (elég jó eséllyel) beléd fog szeretni. minél többet találkoztok, alkalmat adsz neki, hogy közelebb kerüljön hozzád, annál nagyobb eséllyel.

2011. márc. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
a pasik agyát nem kell húzni. az, hogy nem bújsz vele egyből ágyba nem jelenti azt hogy húzni kell az agyát. senki se szereti ha hülyítik, gondolom te se.
2011. márc. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

"Meddig jó egy pasi agyát "húzni"?"


Minél rövidebb ideig.


"gondolom a fiúk sem szeretik az olyan lányokat,akit tök könnyen megkapnak.. még ha nem is vallják be.."


A nők és a férfiak agya nem ugyanúgy van bekötve.


Ha a férfi nehezen megkapható, ez a nő szemében azt jelenti: "ez a férfi értékes, nem akárki".


Ha a nő nehezen megkapható, ez a férfi számára azt jelenti: "ez egy hisztis liba".


Ha néhány hétnél tovább játszod az eszed, egy értelmes férfi továbbáll.


"hogyan lehet elérni hogy egy pasi beléd szeressen tartósan?"


Jó nőnek kell hozzá lenni. Női magazinokban olvasott "cselekkel" és "taktikákkal" nem mész semmire.

2011. márc. 25. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!