Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig húzzátok egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig húzzátok egy pasi agyát úgy értem mennyi ideig randizgattok míg végül hivatalosan jártok?

Figyelt kérdés
2010. jún. 19. 14:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Én általában két-három hétig szoktam húzni az agyát, míg végül bemegyek az önkormányzatra, hogy hivatalosan is bejelentsem, hogy járunk.
2010. jún. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2 hét.
2010. jún. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
előző xD
2010. jún. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
huzzátok? szoval ez megegyezés a csajok közt? hurrá! engem 10hónapig szivatott az előző akiután futottam.10!!! utána nemjártunk mégse.
2010. jún. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
az sook :) mondjuk így már érthető h nem lett belőle semmi.Sajnálom :)
2010. jún. 19. 15:00
 6/9 anonim ***** válasza:
h semmi az tulzás! mint szexuális segédezközt használt, meg furikázhattam ide-oda. és még beleis szerettem. én hülye.
2010. jún. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
jogos én ezért nem furikázok senkit akivel nem járok :D, menjen a lábán ha tetszik nagyon hanem, amig nemjárunk a benzin nekem is pénz... :)
2010. jún. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

uhh.értem :)

utolsó:igazad van! :)

2010. jún. 19. 15:56
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem számít az idő. Beszélgettünk először órákat, legközelebb is, aztán áthívott filmezni, nála aludtam mert szakadt az eső, de nem értünk egymáshoz. Aztán naponta találkoztunk és megtörtént az első csók. Onnantól már jártunk. Szerintem ő is onnan számolta. De ez kb 2 hét volt. És ő csábított el, mert még akkor nekem más tetszett. L/19
2010. jún. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!