Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez miért van? úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez miért van? úgy érzem mindenki rajtam röhög

Figyelt kérdés
Mindig ha új emberekkel ismerkedek meg , ugy érzem , hogy rajtam röhögnek .. illetve látom is , nem tudok könnyen megnyilni egy társaságban , feszélyezve érzem magam , mióta volt barátnőm kidobott azóta megy ez ilyen szinten .. nemtudom van -e összefüggés azzal , hogy semmi önbizalmam nincs , úgyérzem egy csajnak se jövök be , de ami miatt már nagyon elegem van ,az az hogy tényleg mindennki rajtam röhög az utcán , az uj munkahelyemen , ha kocsival megyek ... azon gondolkodtam h kinézet miatt e .. 180 cm vok , zselézett haj , átlagos testalkat , szóval nemtudom , valakinek valami tipp , hogy ez miért van , vagy hogy lehet orvosolni ?
2011. márc. 24. 19:19
 1/9 anonim ***** válasza:
66%

fogd fel optimistán akin röhögnek azt megjegyeznek-> akit megjegyeznek az előnybe van.

Lehet majd oda mész egy csajhoz azt mondja "Te vagy a vicces srác" és ezt jó értelembe gondolja

2011. márc. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 kkzz ***** válasza:
66%
Ez azért lehet, mert a vesszők előtt is szóközt teszel.
2011. márc. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem kezd azzal, hogy nem hagysz ki helyet a vesszők előtt mert az is hülyén néz ki.


Amúgy... Nem biztos, hogy mindenki rajtad röhög, lehet, hogy csak beképzeled.


Ismertem egy lányt akinek elöl egy kis helyen kihullott a haja. Úgy fésülte, úgy rakta fel csatokkal hogy teljesen eltakarta, nem látszott rajt semmi. De ő nekem mégis azt mondta, hogy mindenki őt bámulja az utcán.


Hogyha ezt a lehetőséget ki tudod zárni, akkor két eset lehetséges:


1. Ismeretlenek is röhögnek rajtad


Ez esetben nagy valószínűséggel a külsőddel van valami.


2. Csak ismerősök röhögnek rajtad


Ezen belül több lehetőség is van a miért-re:


- Pletykát terjesztettek el rólad

- Valami olyat tettél ami miatt kinevetnek


...stb.


Orvosolni a következőképpen lehet:


-Ha csak beképzeled---> pszichológus


-Ha valóban rajtad röhögnek---> megtalálni mi az, és megváltoztatni ha lehet


Vagy egyszerűen nem foglalkozol velük.

2011. márc. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
nemis bizos h rajtad röhög bárki is , lehet h csak nevet egy lány a távólban és te pomt ránézel ő meg rád ... bármi lehet , am meg ha aki rajtad nevet azt szard már le magasról ...
2011. márc. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%

Nem röhög rajtad senki sem.

Csak te érzed úgy.

Ugyanis senki sem tud rólad semmit.

És mindenki saját magával van elfoglalva.

Legalábbis mindenki azon gondolkodik, mások mit gondolnak róla.

Lehet azt hiszik rajtuk röhögsz.


Ez az elme hülesége, kisebbségi érzésnek hívják végső soron, mondhatni paranoia.

2011. márc. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 dag ***** válasza:
bakkkkkker én is ugyan ebben a szituban vagyok!
2011. márc. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nézd meg napiszart, puruttyát, agyiszintet stb... ha sehol nem vagy fenn akkor csak simán paranoiás vagy :D
2011. márc. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát te idegileg nagyon gyenge lehetsz.Szokjál le erről és ne vedd magadra a nevetéseket,mert csak beképzeled
2011. márc. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Szerintetek ez miért van? úgy érzem mindenki rajtam röhög"


Te hány emberen szoktál röhögni? Nem sokon. A többi ember sem. Ráadásul az emberek 99,999%-a nem ismer téged közelebbről, akik ismernek, azoknak a nagy részének sincs részletes véleménye rólad. Vagyis biztos, hogy nem röhög rajtad mindenki, sőt, elvétve röhögnek rajtad. Valójában neked magadnak van rossz véleményed magadról, mert magadat szigorúbb mércével méred, mint másokat. Ami jó tulajdonság is (önkritika), de ha túl erős, visszafoghat.


"nem tudok könnyen megnyilni egy társaságban , feszélyezve érzem magam"


Nincs olyan, hogy "egy társaságban". Minden ember számára vannak olyan társaságok, amik feszélyezik, és olyanok, amelyekben otthonosan érzi magát. Legfeljebb az van, hogy még nem tapasztaltad meg, kikkel szeretsz együtt lenni.


"nemtudom van -e összefüggés azzal , hogy semmi önbizalmam nincs , úgyérzem egy csajnak se jövök be"


Csakis ezzel van összefüggés. Az egész történet a te fejedben zajlik le, más észre se veszi, hogy állítólag "az egész világnak" rajtad kellene röhögnie.


Amúgy meglepődnél, ha tudnán, hogy az utcán és a munlahelyeden hány tucat vagy száz vagy ezer ember van körülötted, akinek pont ugyanez a problémája. Az alacsony önbizalom nagyon elterjedt probléma.

2011. márc. 27. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!