Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnék megvátozzak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék megvátozzak teljesen, úgy h mindenki észrevegye rajtam?

Figyelt kérdés
2010. okt. 9. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Operáltasd át magad négerré.
2010. okt. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
külsőleg vagy belsőleg?
2010. okt. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát én a nyáron levágattam a hajam és kicsit sötétebbre festettem. Teljesen megváltoztattam a stílusom és átváltottam kontaklencsére. Azóta senki se ismer meg. Ha meg rájönnek ki vagyok akkor ájuldoznak. xD
2010. okt. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
mind a 2 mármint külsőre is és belsőre is
2010. okt. 9. 18:26
 5/6 anonim ***** válasza:

az előző vagyok

Legyél figyelmesebb. Gondold végig eddig hogy vélekedtél bizonyos dolgokról. És változtass azon amiben érettebb lettél. És szerezz még több barátot akik mások mint az eddigiek de van közös témátok és tanulhatsz tőlük.

2010. okt. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Járj nyelvtan korrepetálásra!
2010. okt. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!