Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miket kérdezzek egy sráctól?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miket kérdezzek egy sráctól? Hogy észrevegye azért hogy azért foglalkoztat mivan vele meg stb?

Figyelt kérdés
értelmes válaszokat légyszi:)
2010. júl. 23. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne azt hogy "szia hogy vagy" mert az egy snassz és idióta kérdés, máármint akkor ha nem is ismeritek egymást.



írd le légyszi hogy most mi van köztetek, milyen viszony, hol mikor látod, mik a közös témák... stb

2010. júl. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát elvileg tetszem neki, néha látom ha jön nálunk, sajnos közös téma az nincs :S és mostmeg én szerettem bele nagyon de ő már lassan sztem kiszeret belőlem :(
2010. júl. 23. 20:48
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát akkor pedálozz bele kicsit, ha egy sulitok van, menj vele, először ez tökéletesen megteszi.

Aztán közbe akármiröl beszélhettek, akár arrol is hogy kutyagumiba léptél, mind1 lényeg hogy ne legyen nagyon személyes és tolakodó az amit mondassz.


De amúgy az elsőpár mondat nehéz, onnan jön ezerrel:)

20F


Ja am ha ő nyomult rád és te letojtad anno, akkor igen meglehet hogy belefásult, de nem hinném hogy menthetetlen, lehet hogy direkt csinálja, hogy megnézze hogy ő tetszik e neked. Én is csináltam iylet, mert nem volt egyértelmű hogy bír-e vagy sem a csaj.

Kicsit nyiss te is felé, és akkor sztem ugyan úgy elkezd nyomulni rád, ha látja hogy nem zárt ajtókkal várod:)

2010. júl. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi :)
2010. júl. 23. 20:58
 5/5 anonim ***** válasza:

De ha nem ismered, akkor iylen bugyuta kérdések(amik szinte egyértelmű hogy ismerkedés miatt csinálod, mert bejön neked) hogy "melyik suliba jársz" "melyik osztályba" aztán hogy "ja és ezt meg ezt ismered?" de aza a lényeg hogy inkább róla érdeklődj,


ja és boccs most nincsis nyáron suli:D:D


szal csak simán az is elég, ha megkérd hogy néha sétáljatok a környéken, cska úgy beszélgetés, céljábol, hidd el, neki is ki fog nyílni a szája és ő is kérdezni fog:)

2010. júl. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!