Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon tetszik a kollégám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik a kollégám fia. Ti mit tennétek a helyembe? Tovább lent.

Figyelt kérdés
Igazság szerint élőben még sosem láttam őt, csak a közösségi oldalakon, de iszonyat helyes a srác! Nem tudom hogyan kerülhetnék kapcsolatba vele. A kollégámmal jó viszonyban vagyunk, de nem tudom mit szólna a dologhoz. Elég kínos a helyzet. Vagy szerintetek nem annyira gáz? 24/L
2011. márc. 24. 17:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Am meg a kolleganod is orulne ha 1 rendes csaj mellett tudhatna a fiat, szal most mar csak ismerkednetek kene es kesz is. Kozossegi oldalon vedd fel es nezd meg az elerhetosegeit vagy mittomen, millio 1 lehetoseg van manapsag...
2011. ápr. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Tegyük fel, hogy összejöttök. Na és mi lesz akkor, ha rondán szakítasz vele? Ki leszel rúgva?
2011. ápr. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!