Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » El hívott randira a srác, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

IHLET9 kérdése:

El hívott randira a srác, de 2 évvel fiatalabb. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szóval tök jó fej meg minden, de túl fiatal, és ezért még éretlen. Nem tudom hogy komolyan venné ezt az egészet.

Meg már jól ismerem és tudom hogy a leghosszabb kapcsolata 3 hétig tartott :S:/...

Nem szeretnék egy kapcsolatba belemenni, ha tudom hogy rövid ideig tart mert a srác nem gondolja komolyan mert még nem elég érett...


2011. márc. 23. 17:10
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Nehogy már nemet mondj! Annyi eszed lehetne 17 évesen, hogy nem mondod le csak azért, mert ő 15 éves! (Ez csak mondvacsinált alaptalan ok.)

2011. márc. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!