Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » El hívott randira a srác, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

IHLET9 kérdése:

El hívott randira a srác, de 2 évvel fiatalabb. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szóval tök jó fej meg minden, de túl fiatal, és ezért még éretlen. Nem tudom hogy komolyan venné ezt az egészet.

Meg már jól ismerem és tudom hogy a leghosszabb kapcsolata 3 hétig tartott :S:/...

Nem szeretnék egy kapcsolatba belemenni, ha tudom hogy rövid ideig tart mert a srác nem gondolja komolyan mert még nem elég érett...


2011. márc. 23. 17:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ, hogy hány évesek vagytok, mert ha pl ő 14, te pedig 16, akkor ne. de ha ő 20 te meg 22, akkor már talán lehet róla szó.
2011. márc. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok??? De totál komolyan kérdezem... ha 16 éves lány 14 es fiú akkor tényleg éretlen de mondjuk egy 18 éves fiú egy 20 éves lánnyal már sztem nem probléma.

De amúgy az érettség sem feltétlenül kor függvénye....

2011. márc. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

OFF

elhívott

ON

Volt 3-4 évvel idősebb barátnőm és most egy 10 évvel idősebb lány tetszik. Egyiküknél sem éreztem a korkülönbséget.

Egy randit megér, hogy igazán megismerd.

2011. márc. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Figyu, ha 78 éves vagy akkor nem gond a két év. Viszont ha 14 akkor igen.

Szóval ha ebben a kérdésben korrekt tanácsot vársz akkor ird le mennyi idős vagy.

2011. márc. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egy randit megér, nem? Majd meglátod. De végül is Te tudod.
2011. márc. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

kössz mindenkinek!! asszem nemet mondok mert ő még csak 15 éves... :/

kössz még1x

2011. márc. 23. 17:20
 7/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egy próbát tényleg megér, max nem lesz az egészből semmi, csak elszórakoztok.
2011. márc. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Csak azért mert 15 éves még ne mondj neki nemet.Ha tetszik neked akkor egy randit megér.
2011. márc. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
tök jó, ön 17 vagyok es nekem meg tetszik egy 2 évvel fiatalabb pasi, es nem lenne ellenemre ha elhivna..
2011. márc. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ma 19:02

Ez a baj veletek, várjátok a sült galambot a szátokba. Te is elhívhatod.


16/F

2011. márc. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!