Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondolnátok erről, fontos?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok erről, fontos?

Figyelt kérdés
van egy fiu a suliban, aki 3 evvel fiatalabb, mit én, de Nagyon tetszik, de nem tudom h en is bejövök e neki. A barátnőim szerint összeillenénk. De hogyan mutassam ki h tetszik nekem, mert még nem volt komolyabb kapcsolatom... A válaszokat előre is koszi 17/L :)
2011. márc. 22. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:
figyelj tudom, hogy durvan hangzik de en mar jartam fiatalabb pasival (2 evvel) es utana nagyon megbantam. foleg ha meg nem volt kapcsolatod sztem hagyad es keress mast
2011. márc. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azért mert neked nem jött be másnak bejöhet-.-

Amugy az általános jelekkel simán megcsinálhatod a figyelemfelhívást semmi extra nincs benne h 3 évvel fiatalabb.

2011. márc. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 R3al ***** válasza:
Azok a kapcsolatok, ahol a fiú fiatalabba lánynál nem tartanak sokáig... meg azért az anyukája sem örülne szerintem :D
2011. márc. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szerintem nyugodtan próbálkozz, szerintem nem számít a korkülönbség. Fiatalon biztos furcsa, hogy egy 14 éves egy 17 évessel, de később 23, 26- nál már fel se tűnik. Szerintem nincs akadálya a dolognak ;)

Beszélgessetek sokat, és ha tényleg tetszel neki akkor a többi az ő dolga :)

2011. márc. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
de az a baj h meg nem beszeltunk eddig, es vhogy el kellene erni h hozzam szoljon..
2011. márc. 28. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!