Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kell kezdeményezni ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell kezdeményezni ha tetszik egy lány? Kort is

Figyelt kérdés
Tudni kell h soha nem volt még bnöm és félénk önbizalomhiányos vagyok. Nehezen ismerkedem és nyilok meg, csajozni sem csajoztam idáig,de mostanság vágyom egy lányra kit szerethetek és ö is engem,..22f
2011. márc. 21. 22:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

A te korodban én is ilyen voltam. Aztán lett barátnőm, később feleségem. Majd sok évvel később elváltam. Hiába tudtam, hogy nem csúnyább a fejem az átlagosnál, a testem is rendben van és beszélgetni is lehet velem, mindez kevés volt. Hónapokig szenvedés volt a csajozás. De tudtam, attól nem lesz jobb, ha nem teszek semmit.

Hetente megismertem egy-két lányt. Ez olyan nyugodttá és magabiztossá tett, hogy már bárkit leszólítok. Nincsenek sablon szövegeim, mindig azt mondom, ami eszembe jut és mindig azt kérdezem, ami tényleg érdekel.

2011. márc. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!