Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kell kezdeményezni ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell kezdeményezni ha tetszik egy lány? Kort is

Figyelt kérdés
Tudni kell h soha nem volt még bnöm és félénk önbizalomhiányos vagyok. Nehezen ismerkedem és nyilok meg, csajozni sem csajoztam idáig,de mostanság vágyom egy lányra kit szerethetek és ö is engem,..22f
2011. márc. 21. 22:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
leköll szólítani...
2011. márc. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Általában célirányos mozgásokat kell végezni a lábaddal, valamint a hangképző szerveiddel megfelelő hangkombinációt felhasználva különleges hatást elérni a kiszemelt partnerben.
2011. márc. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

hát bárhogy.:D odaméssz hozzá, kedves vagy vele stb. lehetőleg mellőzd ezeket a neten terjedő gagyi csajozós dumákat. próbáld meg kiemelni az előnyös oldaladat, de ne vágj fel. éreztesd vele, hogy tetszik. bókolj. :)

16 l.

2011. márc. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
szép a lábad... megnyalhatom?
2011. márc. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 modian ***** válasza:

Vegyétek már konmolyan légyszi, főleg csajok írjanak akkor, hogy milyennek is kellene lennie egy áltagos ismerkedés első pár mondatának, mert az odáig oké, hogy odamegyek hozzá, hogy "Szia!", de hogyan tovább???


Én is nagyjából egy szinten vagyok kérdezővel, szóval hajrá mindenki!!!

2011. márc. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

ha egy suliba jartok akk konnyu

-szia milyen orad vt?

-... ora.

-szereted?

-igen/nem

-uuhh en a tanart ... ugy ahoy van sztem... tanar.

kedvenc tanarod/tntargyad?

es ennel persze sokkal szemelyesebb lesz. aztan ami jon arra figyelj, legyel nyitott.

ha nem egy suli akk pl.

-sry hany ora? otthon hagytam a mobilom mer masik kabatomat vettem fel... veled ne szokott megtortenni?


vagy ilyesmi..

2011. márc. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Önbizalom hiány az szívás. De ahogy én tapasztaltam, itt talán inkább azon kéne ügyeskedned hogy az ne legyen. És úgy oda menni. Mert ötleteket lehet adni, persze persze, de neked magabiztosnak kell lenned hogy tényleg jól menjen. Aztán ugye mondják hogy az jön magától.


Hát ez nem tudom mennyire igaz,szerintem itt a háttérben ott van, hogy történt valami rossz dolog ami belevágott szocializálódásodba és ez lett az eredménye. Nem elkeseríteni akarlak inkább arra célzok hogy ahelyett "csak" csajokat szólítgatsz le, inkább általánosságban kéne társasági élet stb (igazából akármi amitől önbizalmad lesz). De ha ez van akkor meg próbáld valahogy levezetni a feszültséget, hogy ellazulj, pl. akik piálnak.


Mondjuk az sokat segít ha van egy két normális "menő" haverod, akikkel tudsz menni ide oda együtt.

2011. márc. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hali !

Hidd el ezzel a problémával nem vagy egyedül, írj privit megmondom milyen könyveket olvass el elöször a témában.

Van pár oldal (fórum) ami ezzel a problémával foglalkozik.

Olvass, tanulj, gyakorolj !!!

Hihetetlen milyen rossz gondolati beidegződéseid vannak, hogy nem fog sikerülni ?! NEM IS FOG ! Ha így gondolod így lesz elöször mesterkélten fognak hangzani amiket a könyvekben olvasol de igazak.


A pohár félig teli vagy félig üres ?

Ezek nem nagy dolgok az életben mégis jelentőségteljesek !

Nyilván egy szeretet személy elvesztése után nem tudsz pozitívan gondolkodni mert ha még van is benne valami öröklés stb.. akkor is anegatív érzéseid a dominálóak.


De ilyen helyezetekben, csajozás, suli, önbizalom ?! LEGYÉL POZITÍV és határozott legyen egy célod, hogy milyen akarsz lenni és érd el.


A csajozáshoz nem csak külső kell, kell a helyes testtartás, kell a szókics, humor, kifejezőkézség, iszonyatos MAGABIZTOSSÁG direkt írtam nagy betükkel !!

És nagyon fontos, hogy legyen pénzed amelyik nő nem ezt mondja ne is foglalkozz vele mert álszent és hazug...

2011. márc. 22. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ugyanez van velem, en ugy szoktam hogy varom h ok kezdemenyezznek. eddig 1x jott hozzam csaj...
2011. márc. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Utolsó hozzám 1x se..
2011. márc. 22. 10:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!