Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy lány a suliban de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány a suliban de félek kezdeményezni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mögötte ülök és hátra fordult mert beszégetett a mögöttem lévő lányokkal és nem mertem a szemébe nézni mert félek. Félek attol hogy kezdeményezek a többiek meg kirőhőgnek. Meg attól is félek ha nem sikerűl akkor meg majd ezt fogja mondani: nézd kikezdett velem ez a hülyegyerek ettöl félek. Köszi a segítséget előre is.
2011. jan. 18. 18:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha kiröhögnének, "lehülyegyerekeznének", úgyis csak önmagukat minősítenék. Szóval szerintem ne félj. Esetleg intézd úgy, hogy kettesben legyetek, barátnők nélkül.
2011. jan. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ne szegyeld a szerelmet!

Ha pedig emiatt kirogohnek, az azt jelenti, hogy ok meg soha nem voltak szerelmesek. Sok csaj kezdemenyez fiuknal es ha nem jon be, akkor mi van? Semmi! Legalabb tudod a tutit es nem gondolkozol folyton azon, hogy mi lett volna, ha.....

Veszitened nincs mit, max annyit, hogyha nagyon jo volt kozottetek a barati kapcsolat, az lehet ra fog menni, de ez is csak rajtatok all...

2011. jan. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok:( de mi beszélgetünk folyamatosan a lánnyal, csak kezdeményezni nem merek. Néha olyan velem, hogy azt érzem van esélyem, néha meg elbizonytalanodok...lépni meg ugyanezért nem merek, mint te:S
2011. jan. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
attól még ha hozzászólsz nem fogja azt mondani h kikezdessz vele. csak kezdj el beszélni vele akármiről (pl ami nem is érdekel mondjuk időjárás). aztán kérdezz meg valakit aki ezt titokban tudja tartani h van e esélyed nálaszerinte mert ha nem akk le kell mondanod róla. 13/L
2011. jan. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor kezdeményezz, amikor a többiek nincsenek jelen.
2011. jan. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
szilvásbuktát mert azt szeretem
2011. jan. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egy olyan belső világot kell teremtened ami sokkal békésebb a mostaninál. Például simán belefér hogy kiröhögnek, mert nem leszel tőle ideges.


Erre jó gyakorlat ha valahol hülyét csinálsz magadból és megszokod hogy ha megmosolyognak megnéznek kiröhögnek sok dolog igazából nem történt. Egyébként hihetetlen felszabadult leszel utána.

Addig érdemes csinálni amíg érzed hogy zavarnak mások.


ezen a fórumon többet olvashatsz erről a témáról:

[link]


és biztos lesznek akik segíteni is fognak ha kéred

2011. jan. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!