Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ebből lehet valami? Lentebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből lehet valami? Lentebb kifejtettem bővebben

Figyelt kérdés
Van egy lány 19 éves,én 20.Hosszabb ideje van barátja (2éve).A gyerek nem nagyon foglalkozik vele,csak vannak,nem viszi sehová,stb.A lány már kicsit unja,de nem tud dönteni,hogy én vagy ő,megakar ismerni.Igaz még csak 1szer találkoztam vele,de már csók is volt,valamint szerintem kölcsönös az érdeklődés,azt mondta szeret velem lenni,de nem tud dönteni.Mit tegyek?Nem sok jövőt látok így benne.Nem azért mert pesszimista vagyok volt már 5 barátnőm,csak az ilyen nekem elég fura...
2011. márc. 20. 17:32
 1/7 Tyler913 ***** válasza:
Lehet,hogy csak kaland vagy neki,es talonban tart,mint "biztonsagi pasit".Vagy csak nem akarja felrugni a betonbiztos,2 eves kapcsolatat egy bizonytalan uj miatt.En a helyedben nem mukodnek kozre egy megcsalasban,inkabb lepeskenyszerbe hoznam.Ha valoban akar teged,akkor dontson,es ha akar toled valamit,szakitson a mostani pasijaval.
2011. márc. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is így gondoltam,ahogy te... Adok neki 2 hetet,hogy ismerjen meg,vagy még találkozok vele 4-5ször,és akkor állítom döntés elé.Ha csak húzta az agyam akkor úgymond szavakkal "megtaposom".Lehet most én leszek a ....de szerintem senki sem szereti ha szórakoznak vele.
2011. márc. 20. 17:47
 3/7 crawenn ***** válasza:
Igazából az sem jó, ha a hosszú kapcsolata után te vagy neki az első, mert akkor úgymond "felejtős pasi" lesz belőled, és azt nem akarod.
2011. márc. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom...Nem vagyok egy agresszív ember,de az ilyentől hamar fel tud menni bennem a pumpa.Adok neki x időt(max 1 hetet)és majd kiderül mi lesz.Azért várok véleményeket,és köszi a eddigi válaszokat.
2011. márc. 20. 20:33
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha kihasználás szaga van, akkor ne hagyd magad, nehogy már neked legyen rossz ;)


A helyedben én megismerném, de nem sietném el a dolgokat.

2011. márc. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!elvileg Ő is megakart ismerni,de már történtek dolgok...Ha meg valami bajom van 1ből kérdezi hogy mi a baj,érdeklődik.Úgyh elég érdekes...
2011. márc. 22. 21:48
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a két pont között a legrövidebb út az egyenes.

Mondd meg a lánynak az érzéseidet (erre nagyon jó alkalom, amikor megkérdezi, hogy mi bajod) nem kell túlzásba vinni, azt, hogy vonzódsz hozzá (nem csak szexuálisan) komoly kapcsolatot szeretnél vele,de sok kételyed van. Mondd meg azt is, hogy megérted, hogy nehéz azonnal dönteni, és te nem is vársz tőle ilyet, de sokáig nem bírod a bizonytalanságot.

Ekkor megkérdezheted, hogy körülbelül mennyi időre van szüksége a döntéshez.

2011. márc. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!