Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szeretnék megtanulni dobolni,...

Szeretnék megtanulni dobolni, ehhez szeretnék segítséget kérni. (lentebb kifejtettem bővebben a kérdést)?

Figyelt kérdés
Először is, a zenei elméleti tudásom megvan, kottát is tudok olvasni (dob kottát is), és a tanárok szerint is elég jó a ritmus érzékem. Tudom ám, hogy nem csak úgy megy, hogy veszek egy dob szerkót és verem mint állat, hanem vannak azért problémák is vele. Jó lenne, ha tudnátok olyan oldalakat mutatni, ahol A-tól Z-ig minden le van írva teljesen kezdők számára (felállítástól, a beállításokon keresztül a játékig) és lehetőleg magyarul. Előre is köszi. (elég hülyén megfogalmazott kérdés lett a végére :) )
2009. aug. 20. 13:19
 1/2 anonim ***** válasza:
zeneiskola mindig jobb mint egy könyv.
2009. aug. 21. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia

Ha Mapex dobszerkot veszel, ahhoz adnak DVD-t, amin rajta van, hogy kell összerakni, behangolni a bőröket.

Plusz az alapokat megmutatja a csávó, hogy hogyan kell ütni a dobot, mit hogy kell használni, mutat pár ritmust. Legalább az elején muszály elmenni tanárhoz, hogy hogyan kell a dobverőt tartani pl.Ilyen alap dolgokat. A youtubon utána találsz annyi dobleckét, hogy sose fogy el. Azokat szedd le füllel, meg vannak fent dobkották (www.gitartab.hu) A program ami kell hozzá, a neve: guitar pro, nem tudom, ismered-e. Ez nagyon megkönnyíti a tanulást.

22/L

2009. aug. 21. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!