Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ráírhatok? Ti mit tennétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráírhatok? Ti mit tennétek, hogy csinálnátok?

Figyelt kérdés

A volt barátnőmről lenne szó, már egy éve szakítottunk, azóta semmi kapcsolat nincs köztünk. Nekem már van barátnőm.

Nagyon szeretném megkérdezni, hogy van, mi újság vele, de valahogy nincs bátorságom írni neki, pedig nagyon szeretnék...

Ti hogyan csinálnátok....? Volt már így valaki...?


2011. márc. 20. 11:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
hogy nem válaszolt...hm ha szakítottatok nem érdemes utána már irogálni egymásnak. Anno mikor szakítottunk a exemmel, ő utána még irogált nekem h nem tud nélkülem élni, semmihez nincs kedve, meg igy hiányzok ugy hiányzok neki. Mivel még valamilyen szinten nekem is hiányzott irtam neki h találkozzunk. Erre kaptam azt a választ hogy hát bocs de mégsem:D meg volt gyengülve azokban a napokban és rájött h tud nélkülem is élni:) szal csak egy érzelmi játék volt. Irtam rá h : "jó". Ennyi. Biztos nem irnék egy lánynak sem érzelmekről, és nem is válaszolnék levelekre sem. Szakitás után, le kell zárni a multat, nem bolygatni.
2011. márc. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Szerintem felesleges ráírnod. Ne higgye azt, hogy rohansz utána, meg vagy nélküle is.

"sikerült hülyét csinálni magamból egy levéllel, amit neki írtam, melyben elmondtam, hogy mit érzek iránta...nem válaszolt rá." Volt már, hogy én sem válaszoltam hasonló smsre, mert tudtam, hogy a szakítás után még összezavarodott állapotban van, és kavarognak a gondolatok a fejében. Csak hirtelen felindultságból írtad te is, nem? Én azért nem válaszoltam, mert úgy gondoltam, később megbánta amúgy is, és felesleges, hogy még hülyébbnek érezze magát, hogy megint elutasítsam. (:

2011. márc. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Az új kapcsolattal kéne inkább foglalkozni, nem a régi barátnőddel. Nem beszéltetek már egy éve, szerintem nincs mondanivalótok egymásnak.
2011. márc. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Sztem nyugodtan írj neki, nekem a volt barátom még mostanában is megkérdezi,h miújság van meg jól elbeszélgetünk,pedig nekem is van barátom,és neki is barátnője,jóban váltunk el,és jóban vagyunk,sztem örülne neki a lány,h érdeklődsz felőle,persze csak barátilag....:)
2011. márc. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Akkor miért érzel késztetést az írásra? Már külön utakon járok, az érzéseiddel késztetéseiddel nem tud mit kezdeni. Önző dolog lenne ezzel terhelned őt.
2011. márc. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Írtál aztán?:D
2016. jún. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!