Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ráírhatok? Ti mit tennétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráírhatok? Ti mit tennétek, hogy csinálnátok?

Figyelt kérdés

A volt barátnőmről lenne szó, már egy éve szakítottunk, azóta semmi kapcsolat nincs köztünk. Nekem már van barátnőm.

Nagyon szeretném megkérdezni, hogy van, mi újság vele, de valahogy nincs bátorságom írni neki, pedig nagyon szeretnék...

Ti hogyan csinálnátok....? Volt már így valaki...?


2011. márc. 20. 11:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Miért nem mersz ráírni? mitől félsz?
2011. márc. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
ráírhatsz simán barátságosan :) nyugottan nemlessz semmi. nemszámít megcsalásnak. írj rá jókedvűen
2011. márc. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ne írj rá. Én lányként nem szeretném, ha a volt szerelmem egy év után írogatna, ráadásul úgy, hogy van már barátnője. Ha meg amúgy sincs köztetek semmi kapcsolat, felesleges.
2011. márc. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

mitől félek ? nem is tudom..


tudjátok, miután szakítottunk, sikerült hülyét csinálni magamból egy levéllel, amit neki írtam, melyben elmondtam, hogy mit érzek iránta...nem válaszolt rá.


Amikor azok a szavak a fejembe voltak, még nagyszerűnek és értékesnek tűntek, de miután kiírtam magamból ezeket a dolgokat, nevetségesnek éreztem magam...

2011. márc. 20. 11:35
 5/16 anonim ***** válasza:
Ha nem haragban váltatok el, akkor miért ne írhatnál rá? Én is így voltam nemrég egy exemmel, hónapokig gondolkoztam h ráírjak-e, aztán megtettem, és tök jól elbeszélgettünk, elmeséltük h kivel mi történt azóta :)
2011. márc. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Tényleg felesleges. Felejtsd el. Lehet, hogy téged érdekel és foglalkoztat mi van vele, de ha ő nem irt rád, akkor valószinüleg őt nem érdekli. Ha meg mégis és csak a "nő vagyok, nem kezdeményezek" dolog van az egész mögött, akkor méginkább felejtsd el, ha nem képes túllépni az egóján, akkor nincs kivel foglalkozni. Törődj inkább a mostnai barátnőddel!
2011. márc. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
hát így én is inkább amelett vagyok hogy ne írj neki, lehet megint te jönnél ki szarul..:S De a másik meg hogy eltelt 1 év, változnak az emberek, és lehet jól elbeszélgetnétek.Neked kell dönteni haver ;)
2011. márc. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

"sikerült hülyét csinálni magamból egy levéllel, amit neki írtam, melyben elmondtam, hogy mit érzek iránta...nem válaszolt rá."


Hát barátom te is kifogtál egy nagyképű libát. Ne foglalkozz vele, ha kiöntötted neki a szived és ő még arra se volt képes, hogy reagáljon, akkor miért foglalkozol vele? Tudom, hogy mindig az kell, akinek nem kellünk, de legyen önbecsülésed. Ha futsz utána, akkor csinálsz magadból hülyét, nem azzal, hogy levelet irtál neki. Nekem elhiheted, én is elkövetttem párszor ezt a hibát!

2011. márc. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Én azt javaslom, hogy írj neki egy hagyományos levelet (papíron).

Írd meg, hogy mi volt jó neked, mit bántál meg, mit csinálnál másképp, hogy éreztél iránta, és hogy érzel most iránta. meg mindent, amit csak akarsz. megírhatod, hogy ha haragudtál rá, a bűntudatodat, bocsánatot kérhetsz, és megbocsáthatsz, és hogy mit kívánsz neki, stb.

Ha megvagy a levéllel, válassz egy nyugodt estét, amikor egyedül vagy, fogj egy gyertyát, és égesd el a levelet.

Mondd ki hangosan hogy elengedlek, és érezd át ennek a súlyát.

Semmiképp ne küld el ezt a levelet, akármilyen jónak is tűnhet, mert önzőség lenne.

Voltam már hasonló helyzetben, ilyesmi segíthet. Ha egy levél nem elég, többet is írhatsz.

2011. márc. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem rossz ötlet, de ez a gyertyás elégetés nem nekem való, nem kell, hogy elengedjem, hiszen nem érzek iránta már semmit.
2011. márc. 20. 11:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!