Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 165 cm / 55 kg 20 éves csajszi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

165 cm / 55 kg 20 éves csajszi,80D mellekkel, szép pofival, szép lábakkal, homokóra alkattal. Hogy hangzik?

Figyelt kérdés
2011. márc. 19. 19:44
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:
Egyzerűen nem adom a képem egy ilyen oldalra, ahol az ismeretlenségbe burkolózva mindenki arc nélkül fikázódhat, mocskolódhat. Sok a paraszt, ez van. A nők pedig, tapasztalatom szerint, különösen féltékenykedő, utálkozó hajlamúak a csinos nőkkel szemben.
2011. márc. 20. 10:52
 32/38 anonim ***** válasza:
93%

Nem vagy te egy kicsit egoista?: D

Mindent támadásnak veszel, érződik, hogy felkaptad a vizet.

Személy szerint semmi bajom sincs az olyan szép nőkkel, akik belül is szépek. Igazad van egyébként, én sem tennék ki képet, de akkor a kérdést is felesleges volt kiírnod. (:

2011. márc. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:
Az, hogy tudom, hogy szép/csinos vagyok, az nem azt jelenti, hogy egoista vagyok.
2011. márc. 20. 12:08
 34/38 anonim ***** válasza:
abból vettük le hogy egy egoista vagy amiket irkálsz. ha erre nem jössz rá akkor tényleg az vagy.
2011. márc. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:

Nem "vettük le", ha nem te gondolod ezt így, ne beszélj légy szíves az egész ország nevében. Akinek nincs produktív a közölnivalója, az ne jöjjön ide kötekedni.


Nincs senki sem feljogosítva arra, hogy rámruházzon olyan tulajdonságokat, mint az "egoista, önbizalomhiányos", amely tulajdonságokkal nem rendelkezem. Ti minden kérdésre, amit valaki föltesz, így reagáltok? Egy kérdésből szoktatok embereket megítélni? Szép. Ja és nem utolsósorban: miért kell rögtön negatívan hozzáállni ahhoz, aki jó külső tulajdonságokkal rendelkezik és ezzel tisztában is van (magyarul elégedett magával)..?

Részemről a téma lezárva, aki innentől ír, az hiába ír, már nem olvasom el az érkező hozzászólásokat.


Semmi szükségem arra, hogy arctalan, képernyőhős emberek semmitmondó, kötekedő, "keménykedő" hozzászólásait hallgassam. Az átlagéletkor itt úgyis 14-18 év, úgyhogy mégcsak az sem mondható, hogy "lemaradtam" volna valamiről.


További kellemes hétvégét mindenkinek!

2011. márc. 20. 15:44
 36/38 anonim ***** válasza:
100%
az lehet hogy sok pasi odamenne hozzád mert jól nézel ki, de ezek alapján amiket írtál belül eléggé romlott vagy :) ...ugy tűnik nem sokra fogsz menni.. az lehet hogy megdugnak egy jópáran, de hogy komoly kapcsoltatod nem lesz, az biztos ;) hogy miért? talán azért mert ahhoz nem csak kívül de belül is szépnek kell lenni ;)
2011. márc. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

17/F

előző voltam...

2011. márc. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
100%
hát bmeg én sirva röhögtem rajtad XD leirod hogy hogy nézel ki, véleményt akarsz, mások véleményt irnak te meg az összeset, kivéve akik azt irták hogy jól nézel ki meg megb.sznának (mert nyilván ezt akartad hallani), támadásnak veszed és fel vagy háborodva hogy mások csak féltékenyek a te szépségedte meg f@szomtudja. és amugy mért kérsz idegenektől véleményt ha nem birod elviselni a kritikát? :D eléggé szánalmas vagy..(és egoista) én fiúkét csak röhögök az ilyen rib@ncokon mert hogy igazi lánynak nem neveznélek az biztos xD és egyetértek az előzővel, nem lesz komoly kacsolatod, max kihasználnak majd a pasik. és hogy miért? mert egy kapcsolathoz belülről is szépnek kell lenni, ott számít a személyiség is ;) ha meg mégis találsz egy olyan f@szkalapot, aki képes téged elviselni, akkor gratulálok :D na páá és sok szerencsét a színvonalas életedhez ;D
2011. márc. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!