Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 165 cm / 55 kg 20 éves csajszi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

165 cm / 55 kg 20 éves csajszi,80D mellekkel, szép pofival, szép lábakkal, homokóra alkattal. Hogy hangzik?

Figyelt kérdés
2011. márc. 19. 19:44
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:

Nem hangzik rosszul, de ez önmagában kevés, nagyon kevés.


22/F

2011. márc. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:

1. Nem vagyok önbizalomhiányos, egyszerűen feltettem egy kérdést, nem kell mindenbe mindent belemagyarázni. Kösz.


2. Ez nem minimális kritika volt, amit kaptam az első válaszokban, hanem gonoszkodó fikázások, úgyhogy ne nevezz érzékenynek.


3. A 75B-s mellmérettel semmi bajom.


4. Persze, hogy nem ennyiből állok.

2011. márc. 19. 20:20
 23/38 anonim ***** válasza:
Hogy hangzik? Mintha meg akarnád dugatni magad... ne aggódj, a leírás alapján elég jelentkező lesz erre mindig. Ha meg komoly kapcsolatot akarsz akkor ne így kezdd, meg ne úgy hogy kirakod a melleidet és ezzel dicsekszel.
2011. márc. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:

Vagy önbizalomhiánynak, vagy pedig önteltségnek hangzik, nem érdekelnek azok a nők, akik nem bíznak magukban eléggé.

Persze lehet hogy csak a perverz trollok üzeneteire vágysz, nem tudom. Ha neked ez kell, akkor egészségedre :)!

2011. márc. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
hajszín és hossz? fru-fru van-e? szemed milyen színű?
2011. márc. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:

Csak hogy beilleszkedjek a társaságba, phúf, te, undorító vagy, és elviselhetetlen, még a kinézeted sem bírom! Az pedig, hogy fel mersz tenni egy kérdést, az mindennek a teteje!!!! Mi az, hogy nem vagy láthatatlan és észlelhetetlen????? Rontod itt a levegőt...


Komolyra fordítva a szót, nem az a lényeg, hogy nézel ki, hanem az, hogy keress olyat, aki elfogad olyannak, amilyen vagy, és kész. Nekem ez eddig nem sikerült, szóval szerintem a lelki kapcsolat a legfontosabb, minél előbb találj rá... 18F

2011. márc. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
De ha már feltetted a kérdést legyélszives mesélni ezeken kívül valamit magadról :) Aztmondtad nem ennyiből állsz, hadd lássuk ;) Kép sem ártana :) akár privátban
2011. márc. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
Alkatra tökéletes, de csak magamból tudok kiindulni. 80D már látványos, nekem csak 80C van, és minusz 1 kg. Az, hogy leírod számokkal, sokféleképp kinézhet, simán lehetsz zsíros is, de ebbe most nem megyek bele. Képet :)
2011. márc. 20. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
bocsánat, én fogalmaztam rosszul az első oldalom. nem hátszélesség, hanem hát körfogat. tisztában vagyok a méretezéssel. nő vagyok én is. magasság ugyanez, kilóban 50. nekem 70d a méretem, tehát tudom, h mire mondom. a 80as melltartót viselőknek elég széles a háta, bocsáss meg, de így van, persze nem mindegy, h izom vagy hájacska, de vmi adja azt a plusz centit. nem vagyok bányarém, hívtak fotózásra, mégsem teszek ki kérdéseket, h hogy hangzik...-.- önbizalomhiányod van. az a te nagy bajod. és tényleg nem tudod elfogadni a kritikát. ha esztétikusnak és szépnek látod magad, akk mi a fenének erről a megerősítés számok alapján látatlanban vadidegen emberektől. nyilván én látom rosszul. elnézést az offért és a kritikáért.
2011. márc. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 A kérdező kommentje:

Sokat sportolok (mindennap úszom), ezért szélesebb a hátam, de esztétikus módon, egyáltalán nem aránytalanul. Ja és senkire nem küldök senkinek képet, se ide, se privátban, mert k*rvára nem tartozik senkire, hogy hogy nézek ki, hiszed, nem hiszed, ez van.


Ez egy átlagos kérdés volt, se több, se kevesebb, látom az emberek nem tudják normálisan megválaszolni anélkül, hogy hitetlenkednének és rámsütnék, hogy önbizalomhiányom van.


Hát nincsen, úgyhogy ugorjatok a kútba vagy amit akartok, de az önértékelésem rendben van. Nem vágyom megerősítő szavakra, egyszerűen kíváncsi voltamk, hogy a magyar nép fiának ez hogy hangzik.

2011. márc. 20. 10:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!