Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan közeledjek felé?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek felé? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Az egyik évfolyamtársamba teljesen beleszerettem. Együtt járunk sportolni, és nagyon sokat szoktunk beszélgetni. A barátnőmnek azt mondta , hogy én szép vagyok meg kedves és mennyire jó lennék barátnőnek! Sokszor van olyan , hogy hosszasan nézünk egymás szemébe. Én teljesen beleszerettem ,de nem tudom , hogy ő is szeret-e ? És , hogy hogyan közelítsek felé, pl. hogy elmenjünk moziba, vagy fagyizni vagy ilyesmi. Én lépjek , kérdezzem meg tőle , vagy várjam meg amíg ő hív el valahová? Ha tudtok akkor írhattok olyan praktikákat is amivel közel tudok kerülni hozzá. Előre is köszi a válaszokat! :)
2011. márc. 19. 15:08
 1/7 anonim ***** válasza:
mennyetek el valahova kettesbe, aztán ott lépni fog, de ha nem akkor ismételjétek meg valamikor, egy pár nap múlva! sok sikert ;)
2011. márc. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
egyxerű mindig a srác kedtzeényez:D soksikert:D összejönŰ:d
2011. márc. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan elhívhatod te is valahová, nehogy a végén ne legyen semmi amiért ő sem akar kezdeményezni. Legyen először valami "nem randi"- randi. Sztem összejön...:)
2011. márc. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Én is remélem , hogy összejön! :)
2011. márc. 22. 21:34
 5/7 anonim ***** válasza:
Éreztesd vele, hogy tetszik neked.
2011. márc. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Először is, találkozzatok, beszélgessetek minél többet, társaságban, kettesben, chaten, vagy ahogy csak tudtok. Minél több időt töltetek együtt annál közelebb kerültök, és annál többet tudtok meg egymásról. Ez lehet hogy már eddig is így volt. Ha igen, akkor szépen lassan kezdeményezz, menj el vele kettesben, vagy egy kisebb csoportban moziba, sétálni, kirándulni. Ha kettesben vagytok, lehetősége van kezdeményezni, ha nem mer, próbálj meg még egyszer-kétszer kettesben tölteni egy ki időt, majd ha nem halad a dolog, hívd el te randizni. Sok szerencsét!
2011. márc. 23. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mielőtt elhívnád, mély beszélgetéseket kezdeményeznél (ami fontos)...

Egy párkapcsolatban (főleg az elején) fontos, hogy a férfi szerepe legyen a kezdeményező, viszont a nő szerepe, hogy erre rávegye a férfit. :P

Javaslom, hogy kérj tanácsot tőle semleges dolgokban, (lehetőleg ne nőcis pl. kence vagy ékszer) olyanokban, amikről tudod, hogy érdeklik, ért hozzá. Ha nagyon belemerül, az jó jel. Dicsérd meg, hogy milyen jó, hogy ennyi mindenhez ért, ennyi minden érdekli. Mondhatod neki, hogy jó vele.

Van egy kisfilm, amit nagyon szeretek. Ha jól fogadta a fentieket, és a vonzalom kölcsönös, de nem kapcsol lehet hogy nagyon félénk. Akkor segíthet ez a film. Ajánld neki vagy még jobb ha együtt nézitek meg valahol (pl internetkávézó), és esetleg beszéljétek meg.

http://www.youtube.com/watch?v=r9OQNsx51Uc


Légy boldog

2011. márc. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!