Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ebből lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebből lehet valami? (Nem komolyra gondoltam)

Figyelt kérdés

Van egy 14 éves fiú aki nagyon tetszik nekem.:)

Már egy éve tartogatom magamban hogy tetszik nekem , meg szerelmes is vagyok belé :D

Azelőtt, hogy bevallottam volna neki hogy tetszik nekem már akkor is dumáltunk de csak keveset.Most hogy elmondtam neki egyre többet beszélgetünk , van amikor én írok rá msn-en de van amikor ő :D

Suliban is szoktunk beszélgetni de kb. ennyi : szia, miujs? semmi különös, veled , áhh semmi extra , bocsi mennem kell órára , okés ,szia , sziaa ..:D

kb ennyi :Dde msn-enen napi 3-4 órát tudunk beszélgetni.Már képet is kért tőlem , én is kértem , és azt mondta hogy mért nem megyek oda hozzá szünetben egy kicsit beszélgetni vele , meg hogy alig lát , de amikor lát akkor viszont nagyon tetszik neki a amit úgymond amit lát belőlem .

Na szóval ennyi lenne , de én 13 éves vagyok ő meg lassan 15. És mikor belegondolok hogy egy csomó idősebb szebb csinosabb lány van körülötte akkor elmegy a kedvem az egésztől , ilyenkor úgy gondolom nincs esélyem :(


2011. márc. 19. 13:34
 1/2 anonim ***** válasza:

ez aranyos, de jó is volt ennyi idősnek lenni :)


Egyértelmű, hogy tetszel neki! És ha már erre kért, hogy menj oda hozzá szünetben akkor hajrá, de lehetőleg ne a barátnőiddel menj.

2011. márc. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a választ :D nem vele fogok odamenni hanem egyedül :D
2011. márc. 19. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!