Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan tudjam hogy hány éves?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam hogy hány éves?

Figyelt kérdés
van egy lány, aki tetszik, de nemtom megállapítani hogy hány éves, honnan tudom megtudni hogy hány éves lehet?
2011. márc. 18. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:

próbáld a szavak erejét!!.....

...kérdezd meg!

2011. márc. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

te hány éves vagy?

megkérdezed tőle, vagy vmelyik barátnőjétől, facebookon utánakeresel..

da úgy nagyjából sem tudod besaccolni?

2011. márc. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát semmiképpen se kérdezd meg, jobb ezt már ilyen korban megtanulnod. Gondolom sulis korosztály, kérdezd meg hányadikos.
2011. márc. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg, hogy milyen a kínai horoszkópja. Ha jól tudom 12 évente ismétlődik.
2011. márc. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elözőnél a pont xd.
2011. márc. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a helyedbe szóba hoznám, hogy kinek mi volt, amikor igazolványt kellett csináltatni, és hogy (kamuzol egyet) milyen sz*r lett a képed, erre ő meg akarja nézni, mondhatod, hogy OK, de csak akkor ha ő is megmutatja az övét stb. szóval trükkösen. De ha ilyet nem akarsz, akkor kérdezd meg vkit, aki ismeri őt.
2011. márc. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!