Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi legyen a fiúval? Tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen a fiúval? Tényleg felejtsem el?

Figyelt kérdés

Szóval az van, hogy 3 évvel idősebb nálam. Egy barátnőm régóta (8 éves szomszédok) ismeri, és szerinte eléggé k@csög meg nagyképű a gyerek :S bejelöltem Facebookon, már egy ideje nem jelöl vissza. Pedig valószínű látott már, mert egy helyen van edzésünk, és sokszor neki akkor kezdődik, mikor nekem vége, és hát ott megyek el tőle 1 méterre. Csak aaaanyira helyes :S És tudom, hogy el kéne felejteni, de nem tudom egyszerűen :/ szerintetek mit csináljak? próbáljak nem oda figyelni, vagy mit lehetne még? :/

köszi előre is :)


2011. márc. 17. 12:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, mert a reakciójából (illetve annak a hiányából) látszik, hogy tényleg bunkó, és csak szívnál vele.


Persze tudom, hogy falra hányt borsó, amit mondok, mert sok lány valamiért nagyon vonzódik az ilyen bunkókhoz, akik aztán csak alázzák őket, de én legalább megtettem, amit lehetett, figyelmeztettelek. Innentől már rajtad áll, hogy megfogadsz-e egy immár többfelől is megkapott jótanácsot, vagy mindenképp a magad kárán akarsz tanulni. :)


Üdv...

2011. márc. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez komoly kérdés? Hány éves vagy, 12? Mert akkor tényleg felejtsd el. Ha ennél idősebb, akkor kérd meg a barátnődet, hogy mutasson be neki, és győződj meg róla, hogy tényleg k* és nagyképű-e. Ha igen, felejtős. Ha nem, akkor meg majd alakul. Megjegyzem, egy pasinak nem az a legfontosabb tulajdonsága, hogy "aaanyira helyes". Mellesleg két ny-nyel annyira.

És azt is vedd figyelembe, hogy neki is van szabad akarata, attól még nem biztos, hogy lesz ebből valami, hogy te szeretnéd. A barátnőd bemutat, aztán majd meglátod. Ennyi.

2011. márc. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ :)


tudom, hogy nem csak rajtam múlik, de ha visszajelölne, megpróbálnék beszélgetni vele... azt is tudom, hogy nem ez a legfontosabb tulajdonsága, de mivel nem ismerem mást nem látok...az elgépelésért meg bocsánatot kérek, szerintem veled is megesett már. és az "aaaannyira helyes" még mindíg jobb szerintem, mint a "cukcsi fiúcska" és társaik. de azért köszi

2011. márc. 17. 13:03
 4/4 A kérdező kommentje:

ja és azt az íráshoz hozzátenném, hogy sok közös ismerősünk van, 2 barátnőm szerint nagyképű, k@csög és csak néha normális, 2 ismerős szerint meg nagy arc (azaz jófej) :S

összezavarnak már xD de valószínű a 2 barátnőmnek van igaza :)

2011. márc. 17. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!