Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felejtsem el? Vagy mi legyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felejtsem el? Vagy mi legyen?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel már többször találkoztam.Eddig nem volt semmi konkrét csak ismerkedés,beszélgetés.Elég jól elvoltunk.Én nagyon megkedveltem így rákérdeztem h akkor lehetne-e komolyabb a dolog.Adtam neki idő hogy átgondolja,majd azt mondta hogy már tudja,de majd később mondja meg hogyan döntött.Tegnap szólt hogy ő most nem akar komolyabb kapcsolatot senkivel és nem szeretné hogy több legyen mint barátság.Elméletileg nincs másik pasi vagy ilyesmi.Azt mondta h rendbe akarja tenni az életét.Elég nehezen tudom ezt indoknak elfogadni.Mit tegyek?Felejtsem el?
2010. máj. 18. 18:07
 1/7 anonim ***** válasza:
felejtsd, tipikus lekoptató szöveg
2010. máj. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem volt semmi gond eddig egyik napról a másikra mondta ezt,azelőtt kedves volt velem.
2010. máj. 18. 18:10
 3/7 anonim ***** válasza:
öreg hiba volt rákérdezni hogy lehet e komolyabb, ezzel elriasztottad, felejtsd el
2010. máj. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
az meg hogy lehet e komolyabb érzésből jön nem szövegből
2010. máj. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
egy lány általában nehezen mond nemet.ha megtette, akármennyire fáj is, vedd komolyan.
2010. máj. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sztem meg az is lehet h igazat mondott. Am meg maradjatok csak meg baratnak, es ha ki tud alakulni valami ki is fog. Magatol. Rakerdezes nelkul. Mert ez a rakerdezos tenyleg egy kicsit ijeszto. Marmint amikor utoljara volt ilyen rakerdezos helyzetem, nagyon kellemetlenul ereztem magam. Sztem ne kerdezz ra, hagyd, h hadd alakuljon ki ami akar. Es ne eroltess semmit, mert abbol nem szuletik smi jo. Am meg varj ra, ha fontos neked. Mert itt meg van esely:) 16/L
2010. máj. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én csaj vagyok és a kapcsolatom a mostani barátommal nekem is így alakult, megkérdezte és szimpi volt akkor meg minden de nem akartam komoly kapcs. senkivel sem...

jóban maradtunk, találkozgattunk a baráti társaságunkban és jól elvoltunk mint haverok, és a sok idő együtt megerősített abban hogy már nem csak szimpi nekem, nagyon megkedveltem és összejöttünk, fél éve járunk és nagyon boldogok vagyunk

sztem hasonlókép ti is maradjatok barátok és tisztelt a mostani kérését hogy nem akar semmi komolyat, csak haverkodjatok és ne nyomulj és idővel kialakul sztem ott is hogy lehet e tényleg valami ha még jobban megkedvel vagy maradtok barátok

sok sikert neked és sok boldogságot :)

remélem tudtam segíteni

Lina

2010. máj. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!