Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, miért fontos nektek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gabriel99 kérdése:

Lányok, miért fontos nektek a fiú magassága?

Figyelt kérdés
2011. márc. 17. 09:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Több okból is fontos szempont számomra, hogy a párom magasabb legyen nálam:

1: sokszor húzok magassarkút, kifejezetten zavarna, ha föléje tornyosulnék.:S

2: valamilyen szinten biztonsági érzetet is nyújt, ráadásul így jobb hozzábújni.:)

3: jól esik törékenynek tűnni valaki mellett.:)

2011. márc. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Napóleon is aprócska volt, mégis imádták a nők.:) Személyiség!:)


Én magas lány vagyok viszonylag, 175, ha velem egy magas, akkor már nem zavar.

19/L

2011. márc. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Mentifantezsvér ***** válasza:
nekem konkrétan azért mert ha nálam alacsonyabb fiukra öcsémként tekintek vagy kisgyerekként.szerintem egy fiu legyen minimum akkor mint én (ami nem nehéz mert csak 167 cm vok) de az jobb ha mondjuk 10 - 15 centivel magasabb :D
2011. márc. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

én 162 centi vagyok, és tetszenek a magas fiúk de a túl magasok annyira nem. maximum 175-7 centiig. de nyilván ha megismerkedek valakivel és nagyon jól megvagyunk akkor nem a magasság fog dönteni. Viszont, tetszett tőlem pár centivel magasabb férfi is. kb olyan 166-9 centi körül lehetett. és jó érzés volt, hogy nem kellett nagyon felnéznem rá. plusz volt rajta egy kis izomzat is és így férfiasan nézett ki a viselkedése is az volt : )

na meg volt velem egymagas pasi is aki tetszett. én eltudtam volna vele képzelni egy kapcsolatot.

szóval nekem az alacsony fiúk is tetszenek meg a magasak is.


19l

2011. márc. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2011. márc. 17. 16:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!