Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, miért fontos nektek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gabriel99 kérdése:

Lányok, miért fontos nektek a fiú magassága?

Figyelt kérdés
2011. márc. 17. 09:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mert ha hozzábújok ne az legyen hogy az ő álla van a vállamon, hanem az enyém legyen a vállán. Nem tudom. Jobb érzés, ha magasabb, ha kisebb az olyan fura...
2011. márc. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Személy szerint nekem azért, mert csak a nagy, erős, magas fiúkat látom férfinak, ezt a mintát hoztam otthonról. Apukám is jóval magasabb anyukámnál, mindig is ő volt a minta, persze nem mindenben. :)

Kedvelni tudom az alacsonyabbakat is, barátságból szeretni is, de ahhoz, hogy lenyűgözzön, ahhoz nekem ez kell. (Sok minden más mellett, persze, az nem elég, ha valaki csak magas.)

Remélem, kimerítő volt a válaszom. :)

Viszont nagyon sok lányt, nőt ismerek, akik alacsonyabb férfiban találták meg az igazit.

2011. márc. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Engem nem zavart.

178 centi vagyok, volt 170centis pasim is. De tény össze sem lehetett hasonlítani azt amikor ő ölelt meg mikor a 2méteres barátom ölel. Nem hiába van az, hogy úgy a jó, hogy alacsonyabb lány magasabb fiú. Rájöttem én is, hogy ez így jó.

2011. márc. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Mert nehéz egy manóra férfiként gondolni... Viszont ha nagydarab, izmos, akkor nem számít, ha alacsonyabb.
2011. márc. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

én nemvagyok magas 173 cm

a csajom kb 5 centivel alacsonyabb, magassarkúban vagyunk egyforma magasak.

De ez így pont jó, imádom mikor hozzámbújik, akkor érzem magam igazán férfinek!

19/F

2011. márc. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Azért mert ha alacsonyabb vagy egy magas akkor nem vehetek fel még egy magassarkút sem(nem is szoktam mondjuk sűrűn) meg olyan hülyén érezném magam mellette.Meg én felnézni szeretek egy férfira nem lefelé bámulni.
2011. márc. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Legyen magasabb. 2 cm is elég, de annyi viszont kell.
2011. márc. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nem számít a magasság semmit, személyiség számít, ezt tapasztalatból mondom, ha jól kijössz a lánnyal mindegy hogyan nézel ki.

20f

2011. márc. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

nem vagyok egy modellalkat. ha ehhez még hozzájönne az is, h alacsonyabb nálam a fiú, hát biztosan nem érezném magam olyan jól, mint a 2m-es 120kg-os párom mellette :D


smároltam már nálam alacsonyabb fiúval, de kb olyan érzésem volt, mintha a gyerekemmel smárolnék. :P

aki alacsonyabb nálam, az kisfiú :D

2011. márc. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
48%

Az alacsony férfi nem olyan férfias. Tudom, hogy előítélet, de ez van. Az állatvilágban is a nagyobb, színesebb hímek a kelendőbbek.

Egyetlenegy fiúm volt, aki 180 cm alatt volt, de annak meg iszonyatos nagy önbizalma és kigyúrt teste volt, ez ellensúlyozta a "fogyatékosságát". A férjem a 184 centijével 23 cm-vel magasabb nálam. Nekem ez így ideális.

2011. márc. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!