Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, ti milyenek vagytok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti milyenek vagytok az olyan lányokkal akik tetszenek?

Figyelt kérdés
2011. márc. 16. 20:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én lehetőség szerint kommentálom neki az észrevételeimet,de ügyelek hogy ne legyen giccses mert az papucsgyanus.Inkább csak jelzem felé folyamatosan hogy létezem.
2011. márc. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kedves és kenyérre kenhető vagyok velük:)
2011. márc. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
én sztem ugyan olyan vagyok velük, mint azokkal akik nem tetszenek :D
2011. márc. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Megpróbálom úgy előadni magam, hogy ne vegye elsőre észre, hogy szimpatikus nekem. Megpróbálom folyamatosan beadagolni. :)
2011. márc. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
63%
Oda megyek hozzá és kirágom a könyökét.
2011. márc. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
furcsák
2011. márc. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
én egyfolytában mosolygok:D
2011. márc. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Kedves vagyok hozzá töbnyire körülötte vagyok és lehúzom cigivel.
2011. márc. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Úccsó milyen kedves..xD
2011. márc. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

attól függ. ha csak szimplán tetszik akkor néha méregetem ha nem látja, de csak ha nem látja! ha rám néz akkor általában direkt elfordulok. ha már beszéltem vele és szimpatikus és még tetszik is akkor általában keresem a társaságát és próbálok vele minél többet beszélni. kedves vagyok vele, udvarias, egyfolytában a szemébe nézek, ha lehet igyekszem hozzáérni, bekerülni a személyes terébe.

ilyenkor van, hogy hülye témát hozok szóba, persze van, hogy bele is sülök, de sokat beszélek :D és ami fontos, hogy sokat kérdezek és szívesen hallgatom, hadd meséljen.

nagyjából ennyi

2011. márc. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!