Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez 1 kisse idegesito. Mivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez 1 kisse idegesito. Mivel kuzdhetnem le ezt az erzest?

Figyelt kérdés
Van 1 lany akit megszolitanek, de mindig olyan hihetetlen faradsag tor ram, mikor ravennem magam, hogy elmegy minden kedvem. Mikor hazaerek meg olyan rossz erzes fog el, hogy mar megint nem szolitottam meg, hogy mar bosszanto. Mivel kuzdhetnem le ezt az erzest?f/17
2011. márc. 16. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Pálinka. Tényleg.
2011. márc. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Megmarkolod a farkad, hogymárpedig oda mész, és lépsz egyet felé, nem állsz meg, a többi jön magától, most komolyan..
2011. márc. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem aludd ki magad :D
2011. márc. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Norb66 ***** válasza:
Ismerős, én sem mertem odamenni hozzá vagy 1 évig, egyszerűen földbe gyökerezett a lában, pedig nem jellemző rám. Aztán az egyik osztálytársának elmondtam, amit a kérésem ellenére továbbadott neki, így megtudtam miért nem tudtam hozzá odamenni: azért mert nem tetszettem neki, és ha odamegyek hozzá jól pofára esem (meg akartam csókolni). Nem valami biztató tudom, de ha nem megy magadtól kérd más segítségét. Vagy írj neki levelet amit beteszel a padjába vagy a táskájába, így csak otthon fogja észrevenni.
2011. márc. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pálinka tényleg nem hülyeség. Nem minden nap, csak mielőtt megszólítod.
2011. márc. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!