Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Ez mennyire idegesito?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ez mennyire idegesito?

Figyelt kérdés

Van egy pasi, akivel voltatok randizni, volt csok meg minden aztan csak nem jottetek ossze, mert bla bla..

Aztan a kerdesem, h mennyire idegesito, ha ezek utan probalkozik a pasi? De ne nyomul szal nem napi szinten keres meg allandoan, hanem mertekkel.

Smsek, munkahelyere viragot kuld stb!


2011. febr. 23. 16:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát a munkahelyre virágküldés nekem kicsit már sok lenne :D
2011. febr. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyban függ attól, hogy mit takar a "bla bla". Miért nem jöttetek össze?
2011. febr. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha neked is tetszik, sztem nem idegesítő. ha pedig nem, akkor közöld vele világosan
2011. febr. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

En 23 vagyok, o 40, de kb 30nak nez ki.

Aztan vegul ravagta h a korkulonbseg miatt...

2011. febr. 23. 16:43
 5/7 A kérdező kommentje:

Mar mint en vagyok a pasi, es en "zaklatnam" de nem tudom.

Van olyan csaj aki szereti ha kicsit mennek utana, de vannak bunkok is, akik rogton neki allnak anyazni...

2011. febr. 23. 16:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is épp ezt teszem, de még énnél is visszafogottabban. A lány nem mondott egyértelmű nem-et. Fogalmam sincs, hogy mit szeretne, ezért időnként jelzem, hogy valamerre el kéne indulni.
2011. febr. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Azt ne felejtsd el, h lehet van pasija!

Nekem volt mar hasonlo, h randin minden oke, meg le is szopott aztan meg semmi.

Kb egy honap mulva meg kiderult, h mar nem tudom hany honapja baratja van csak nagyon jol titkolta!

Egyebkent eleg idegesito ez a noi szokas....

2011. febr. 23. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!