Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor illik a fiúnak fizetni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor illik a fiúnak fizetni?

Figyelt kérdés
Csak én vagyok olyan aki elvárja egy férfitól hogy az első randikon felajánlja, hogy fizessen? Nem akarok kihasználni senkit, de azért mégiscsak úgy illik, hogy meghív egy fagyira vagy ilyesmi. Az utolsó két férfi, akivel alakulhatott volna a dolog, elvárta, hogy mindent én fizessek. Csak tátottam a számat, amikor az egyik vett magának egy fagyit és meg sem kérdezte hogy esetleg kérnék-e? A másik meg közölte, hogy miután meghívott engem egy italra, legyek szíves kifizetni a menüt a gyorsétteremben... Tényleg nekem ennyire nagyok az elvárásaim? Vagy ilyenek a mai férfiak? Zsugori, irigy emberek? szerintetek mikor kell egy lánynak fizetni és meddig kell a férfinek felajánlani, hogy ő fizet? (úgy értem egy kapcsolat milyen stádiumában feleznek pl.)
2011. márc. 15. 14:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
36%

Nem egyenjogúság van?

Figy sztem akk korrekt h elvárod h fizessenek ha mondjuk te cserébe főztél nekik ebédet!

2011. márc. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
44%

Egy férfi legyen férfi, és fizessen ö mindig.

Nálam ez igy müködik.

2011. márc. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
70%

Nos, én mindig felajánlom, hogy fizetek az első randikon. Azt viszont utálom, ha valaki ezután minden alkalommal természetesnek veszi, még akkor is ha anyagilag azért nem vág a földhöz egy-egy vacsora.


Most azok a férfiak akiket írtál, hogy veled fizetteti a kajáját, nem vesz neked fagyit, hát enyhén szólva bunkó parasztok.


26/F

2011. márc. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
77%

Az első randikon szerinem illik a férfinak fizetni, bunkóság ha nem. De ha már "beállt" a kapcsolat egy szintre, akkor meg kell beszélni, hogy ki mit mikor...

De nem szabad a végtelenségig húzni, és ezt néha elfelejtik a nők.

2011. márc. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
32%
szerintem is úgy illene,hogy amikor valamit esztek vagy isztok akkor rögtön fel kellene ajánlania,aztán jöhet az egyenjogúság,hogy nem te fizeted a sajátodat,de a gesztust elvárnám.
2011. márc. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
78%

A férfinak a minimum, hogy felajánlja a fizet, a nőnek a minimum, hogy udvarisságból visszautsítja vagy felajánlja, hogy felesbe fizessék.

Ha ugyan már egy pasi elhív egy nőt, akkor fizessen is neki 1-1 fagyit vagy bármi...

2011. márc. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a férfinak illik felajánlani, hogy ő fizet, a nőnek pedig illene erre azt mondani, hogy fele-fele. Így korrekt.
2011. márc. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
62%
sztem meg az fizessen,aki elhívja a másikat
2011. márc. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
53%

Ajánld fel, hogy a felét fizeted. Erre a palinak illik azt mondani, hogy majd ő fizeti az egészet.

Ha azt akarja, hogy az egészet fizesd Te, akkor azt mondod: Jaj, nincs nálam annyi.

Esetleg hozzáteszed: Mindjárt visszajövök, veszek ki pénzt az automatából! - azzal elmész, és otthagyod a 3,14csába.

2011. márc. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
62%

Nekem is ugyananyiba kerűl, mint neki. Senki ne akarjon a másikon élősködni, és a kedves lányok nehogy azt higyjék, hogy a férfinek mindenáron kell fizetni, mert nem így van. Az elején nem fizenék senkinek, esetleg felesben. Nem azért mert bunkó lennék, Ha mondjuk meghívom, akkor természetes hogy fizetek, de a lány semmiképp ne várja el azt hogy fizetek, ahogy én sem várom el tőle. A párkapcsolat a randi és egyebek ne a pénzről szóljanak, hanem arról, hogy együtt vannak. És ha kell fizetni legyünk rugalmasak, ha a lány nem érti meg, hogy nem vagyok gazdag és emiatt kiakad, arra azt tudom mondani: menjen oda ahova való...


Közösen kell megoldannnnni a dolgokat, a pénzbeli dolgokkal meg finoman bánni, mert egyesek nagyon megüthetik a bokájukat a másik fél mmmiatt... Nem minden a pénz, de mégis hozzátartozik a párkapcsolathoz, stb , de ne ez alapján itélkezzünk...

2011. márc. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!