Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek valami nem stimmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek valami nem stimmel velem?

Figyelt kérdés
19 vagyok, és még nem volt barátom, igazából randizni se randiztam még. Hívtak már el, de mindig visszautasítottam. Az a baj, hogy én rögtön a lelki társamat akarom megtalálni, és nem vesztegetni az időmet randizásra. A fejemben már megvan, hogy ki lesz, ezért elutasítok mindenkit, aki eltér ettől az elképzeléstől. Nem tudok megváltozni, nem tudom mit csináljak.
2011. márc. 14. 11:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

khm ... elképzelted ,hogy ki lesz ? ez komoly ?

na akkor azt az elképzelést most tüntesd el a fejedből mert olyan nincs !

2011. márc. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Panda Péter ***** válasza:

ilyen mentalitással magányos idealista leszel, kielégíthetetlen igényekkel (értsd: besavanyodott vénlány). hagyd ezt a baromságot.

azt nem mondom, hogy ne támassz elvárásokat az udvarlóid felé, mert az is baromság lenne, de ne skatulyázd be az embereket. bármelyik hódolód, aki szimpatikus, megérdemelhet egy esélyt, mert amíg nem ismered meg igazán, nem mondhatod meg róla, hogy olyan-e mint amilyet szeretnél, vagy sem.

2011. márc. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
hát szinte ugyan így vagyok én is csak én 20 éves na meg fiú de hát ez van :D
2011. márc. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 koltt ***** válasza:

Csak halkan sugom meg nehogy tulságosan a gyermeteg lelkivilágodba tiprjak, hogy nincs mikulás, és a gyereket nem a gólya hozza, hanem a kanalasgém, és a szerelem első látásra is csak a filmekben jön össze.

Ne félj, most rávezetlek a témára: ha te a lelki társadat keresed akkor sajnos nem itélkezhetsz külsőségek alapján, ahhoz neked meg kell ismerned a másik lelkét, namármost ha te mindenkit visszautasítasz akkor hogy fogod megismerni a lelkitársadat, vagy hogy fog ő megismerni téged. Sajnos szarni is csak úgy tudsz ha előtte eszel valamit, ez a természet rendje. Mindent csak szép sorban lehet. Ha már megvan az ideálod akkor keresd azt a fiúkban, mert lehet hogy ott találod meg ahol nem is számítasz rá.

2011. márc. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
lehet hogy ismerlek
2011. márc. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
engem?nem hiszem
2011. márc. 14. 12:48
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát így örökre egyedül maradsz :) vagy elmész prostinak és kész.
2011. márc. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Igaza van az eddigieknek :)

Ha a tökéletest keresed, azt sosem fogod megtalálni. Viszont remek kifogás, hogy ne kelljen szembe nézned bizonyos dolgokkal, problémákkal - önbizalomhiány, esetleges kudarc, estleges csalódás, egymáshoz való alkalmazkodás stb. Ezeket viszont nem lehet megspórolni, ha nem magányban kívánod letölteni az életedet.


Miért is nem adod meg valakinek legalább a lehetőséget arra, hogy meggyőzzön arról, hogy jó fej? Mit veszíthetsz? :)

2011. márc. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Vicces ilyen beírásokat olvasni én is,sőt sztem minden lány megélte :D Előbb utóbb eltűnik ez a hülyeség a fejedből :D Ja és szüneteltesd a romantikus filmeket!
2011. márc. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 XTYN válasza:
De egy idióta vagy, tökéletes pasi nem létezik! Mindenkinek van hibája neked is! ÁÁÁÁÁ Öcsém, inkább nézz horror filmet mint csöpögős szerelmi filmeket! Onnan szeded össze a sok baromságot!
2011. márc. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!