Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez? Vagy csak velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Vagy csak velem nem stimmel valami?

Figyelt kérdés

17 éves srác vagyok. Az a problémám, hogy nekem egy kapcsolatban nem az a fontos, mint ami a korombeli lányoknak. Ők állandóan partyzni járnának, metg minden sarkon másik pasival jönnek össze...amivel nem lenne gond, csakhogy nekem egy kapcsolatban más is fontos. Például néha összebújni...(nemfeltétlen szexelni) sétálni, fogni egymás kezét...

Értelmes dolgokról beszélgetni...

Mikor alszunk hallani a szuszogását

reggel ágyba vinni neki a reggelit.

De a mai csajoknak ez valahogy nem tetszik...


2009. aug. 28. 21:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%
Ágyba a reggelit?:D Ahogy érzed de papucs nelegyél mert az 1 nőnek sem kell.
2009. aug. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Fogadjunk rák vagy , vagy halak..ugye???:):)
2009. aug. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Nem úgy értettem, hogy minenre igent mondok mint egy kiskutya "persze drágám... igen drágám"

NEM erre gondoltam.... de néha azért ez is hozzátartozhat egy kapcsolathoz v. nem?

2009. aug. 28. 21:39
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Veled minden stimmel csak más fontos neked mint a korodbeli lányoknak. Igaz nem írtad mennyi idős is vagy.

Nekem sem tetszene az ha sokszor ágyba hozná a barátom a reggelit. Néha jól esik. Kell a romantika. Talán keres olyan lányt aki kicsit vissza húzódóbb és romantikusabb alkat.

2009. aug. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Halak Vagyok.. mert??? Van vmi köze a dologhoz?
2009. aug. 28. 21:40
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

A korod éd korombeli lányok, (mivel egyidősek vagyunk) eléggé későn érők.Persze vannak kivételek.Szerintem ha erre a fajta kapcsolatra vágysz és nem léha dugásokra akkor az idősebbek között keresgélj.Mellesleg nagyon örülök neki hogy vannak még ilyen fiúk a világon akiknek nem csak 30 évesen vagy soha nem jutnak eszébe az ilyen dolgok.Ne becsüld le magad, mert kincset érsz!!

Viszont vigyázz ne vidd tulzásba a romantikát, mert egy idő után unalmas.Legyél változatos.Egyszer legyél átlagos (bocs a kifejezésért) lukhajhász, aztán másnap megmutathatod a másik oldalad.Hidd el a lány akit ezzel tisztelsz meg ilyen bánásmóddal, annak eszébe sem jut hogy más után nézzen.De persze ehhez kellőleg inteligens partner kell.Sok szerencsét!

2009. aug. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget
2009. aug. 28. 21:46
 8/19 anonim válasza:
100%
sztem ez nagyon aranyos! és kimondottan jó hogy vannak még ilyen pasik:) akik nemcsak a szexre hajtanak hanem igenis fontos nekik a lány, meg a romantika:) az én barátom is ilyen és sztem totál megfogtam vele az isten lábát:)
2009. aug. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
el tudod képzelni, hogy egy nap kétszer, háromszor is szeretkezel a barátnőddel? mert én imádom az ilyen fiúkat, de nekem kell ez a mennyiség. utálom, ha valaki állandoan romantikus, és mindig csak intellektuális témákról tud beszélni. jó ha az ember néha kivetkőzik magából :)
2009. aug. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Van amikor "állat" vagyok (az exem szerette is... de csak azt szerette ha ilyen voltam)

Nem azt mondtam h csak romntika, de szerintem az is kell

2009. aug. 28. 22:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!