Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez? Vagy csak velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Vagy csak velem nem stimmel valami?

Figyelt kérdés

17 éves srác vagyok. Az a problémám, hogy nekem egy kapcsolatban nem az a fontos, mint ami a korombeli lányoknak. Ők állandóan partyzni járnának, metg minden sarkon másik pasival jönnek össze...amivel nem lenne gond, csakhogy nekem egy kapcsolatban más is fontos. Például néha összebújni...(nemfeltétlen szexelni) sétálni, fogni egymás kezét...

Értelmes dolgokról beszélgetni...

Mikor alszunk hallani a szuszogását

reggel ágyba vinni neki a reggelit.

De a mai csajoknak ez valahogy nem tetszik...


2009. aug. 28. 21:31
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Én egy másik kommentelő vagyok, láttam kérdezte valaki, hogy nem-e halak vagy rák a horoszkópod. A halak csillagjegyű egyén romantikus, érzelmes, odaadó, jószívű... szeret adni, és szereti ha törődnek vele. :) én is halak vagyok, és ezek igazak rám is. Nem hülyeség a horoszkóp.:)
2009. aug. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
ez az emberek 62%-ára igaz. a horoszkóp meg hülyeség :)
2009. aug. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem az xD
2009. aug. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:

jujjh szerintem ez nagyon aranyos :)

nem értem h mér nem szeretik ezt a lányok :)

jó persze bulik is kellenek meg sex meg romantika is :)

hátt igen nem sok ien pasi van :) sőt csodálkozok h egyáltalán van még ien :D de ez jóh :)

15/L

2009. aug. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Egy ilyen pasi nekem is jól jönne.....

( nincs veled semmi baj, csak a korunkbelieknek kicsit más elképzelése van arról, hogy élvezzék az életet)

16/L

2009. aug. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Szerintem ez tök rendben van. Én sem vagyok valami nagy bulizós alkat, inkább beülök valahova beszélgetni a barátaimmal, minthogy leigyam és megdugassam magam 5 fiúval/nap...Majd nekik is benő egyszer a fejük lágya, de ha nekik ez jó akkor csinálják, én nem szólok bele.


17/L

2009. aug. 29. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ha én lány lennék tuti örülnék neki 14/F
2009. aug. 29. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ne a Miss P...ák társaságát keresd,hanem a csendesebb,szerényebb,intelligensebb lányokét,akiken látszik,hogy értelmesek,nem nagypofájú,shoppingolós díszmacák.Hidd el,a csendes lányokból is ki lehet hozni az állatot,ha érted,mire gondolok :-)Jah,és attól még,hogy rendes vagy és romantikus,nem vagy papucs!Csak vannak olyan irigy személyek,akik előszeretettel használják ezt a szót,mert nekik soha nem lesz olyan pasijuk,mint TE!Ne változz meg!Fel a fejjel,eljön majd az igazi,csak maradj mindig ilyen!Kitartást!!! :-) 22/L
2009. aug. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2009. aug. 29. 19:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!