Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van ez így?! ( 14-16...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez így?! ( 14-16 éves lányok! )

Figyelt kérdés

A külsőmmel szerintem nincs semmi gond, aranyosnak, kedvesnek, jó fejnek és viccesnek tartanak a környezetemben levő lányok( mondták, hallottam), nem cigizek és nem is piálok sokat, még sincs barátnőm....Szerintetek mi lehet a baj?

15/f


2011. márc. 13. 20:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
49%
Pont ez. Hogy kedves vagy, jófej, vicces, és nem piálsz.
2011. márc. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de nagyon hasonló lehet mint velem :D

Talán válaszd ki valamelyiket és próbálj kezdeményezni, jelezni neki, hogy bejön neked. Ha meg nincs lyen akkor nem mindegy? :P

2011. márc. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
26%
Kicsit legyél parasztabb, piálj többet, dumálj sokat, amelyik olyan oltsd le stb, legyél RAJ.
2011. márc. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
ha normális barátnőt akarsz akkor maradj ilyen ne piálj, ha már van egy kiszemelted kezdeményezz dicsérd a haját vagy nézd többször feltűnően h ő is észre vegye beszélgess vele tudd meg miket szeret csinálni stb....
2011. márc. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
nem árt, ha szorult beléd egy kis értelem...
2011. márc. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Próbálkoztál már valakinél? Vagy azt várod, hogy csak azért mert ilyen vagy, majd az öledbe hullanak?
2011. márc. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Ne hallgass a 3. vsz-ra. Semmi értelme nincsen.

Én spec. örülnék ha ilyen fiúval hozna össze a sors de én idősebb vagyok nálad pár évvel.

Maradj meg ilyennek ahogy vagy. hidd el , hogy ezt értékelik inkább a normális!!! lányok, és nem azt, hogy bunkóskodj velük. Most lehet nem veszed észre ezt, de majd pár év múlva változni fog a helyzet. Vagy csak a megfelelőnél kéne keresgélni.

mindesetre ne törj le, még csak 15 éves vagy annyi lehetőség áll előtted az életben. ha nem jön össze most, akkor se bánkódj. lesz még mit tejbe aprítanod!;)

Ha az összes visszautasításokat a szívedre veszed nem lesz más belőled, mint egy fusztrált férfi,aki bunkó lekezelő. És ez mire lesz jó? Semennyire. Fogd fel úgy, hogy ha valaki visszautasít, hogy ez most nem jött össze nembaj, ezek szerint a sors nem akarta hogy összejöjjek vele.Csak egy kis lazaság és jobban fogod magad érezni.

2011. márc. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:

Maradj meg ilyennek amilyen vagy, én örülnék neki ha ilyen sráccal összehozna a sors.

Hidd el hogy sok kis csajszi van akik ezt nem értékelik de van sok olyan csaj is akik viszont tényleg szeretnének téged, csak nem találtak még meg.

16/L

2011. márc. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

konyorgom ne valtozz meg megyek!!!

pont azon szenvedtem hogy nincs egy normalis srac a vilagon. mind iszik sziv es pofazik. iszonyu gaz ami van. hallod en kb beled szerettem :D

15/L

2011. márc. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Utolsó ha gondolod írj privátba:)
2011. márc. 13. 21:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!