Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hova vigyem a csajt első randira?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova vigyem a csajt első randira?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy irtó jó csajjal szerdán, és megbeszéltük hogy holnap talizunk, és azt mondta lepjem meg hogy hova vigyem. Az a baj hogy még én is suliba járok, nincs saját keresetem, és amúgy is csak apám dolgozik havi 40ezerért meg egy kis segélyt kapúnk, és ennyi és szóval semmi pénzem sincs. Mozi kávézó kilőve, ez igazán luxus lenne pedig megérdemelné. Mivel falún lakok nagyon munka sincs, meg már amúgy is késő lenne.. a sétálás meg ilyenek uncsi, puszta közepén lakunk, még egy folyó sincs. Gondoltam hogy elviszem a Simponst és motorozunk egyet úgysincsenek rendőrök, de mivel ilyen drága a benzín így apám eléggé leszídna. Valakinek valamí őtlet?


18f


és rendes válaszokat lécci


2011. márc. 12. 19:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Nincs a közelben valami szép kis erdő, mező vagy valami? Ha van, kisétálhatnátok oda meglephetnéd egy kis "piknikkel". Leülnétek, beszélgetnétek, ha tudsz viszel valami rágcsálnivalót és üdítőt.

A mozi jó, hogy kilőve, ott úgy se lehet rendesen ismerkedni. Viszont parkban vagy réten stb. leültök, nyugodtan lehet beszélgetni.

Most már úgy is szép az idő:)

15/L

2011. márc. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Jaja, a piknikezés tök jó ötletnek tűnik :) Csinálhatnál termoszban forró csokit előre, azt imádná sztem :)
2011. márc. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

hát ezt megsz0ptad. Nagyon nekem sincs tippem, ált nem viselik túl jól a hölgyek, hogy ha egy kvra üditőre nem tudod meghívni. :-)


Probálj meg valami erdőt valamit keresni vigyél legalább termoszba teát vagy valamit amitől "romantikusnak" tünsz és nem úgy hogy nicns pénzed.


üdv,

Attila

ps.: nem szeretlek volna megbántani, ha még is sikerült akkor bocsi. Most mindjárt jönnek azok a nők, akiknek nem számít a pénz csak a szeretet stb. de aztán még is mindegyik húzza a száját, hogy ha nem hívod me sehova, hogy ha elvárod esetleg hogy a _saját_ mozijegyét stbéjét fizzese ki. Tapasztalat!

2011. márc. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!