Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak olyan fiúk akik nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan fiúk akik nem udvarolnak, hanem mindenbe belerohannak. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Én igénylem azt az időt amikor még nem tudja egyik fél sem, hogy tetszik a másiknak, csak ismerkednek, barátkoznak, esetleg szemezgetnek. Amikor akkora szó, hogy úristen hozzám ért a keze, lába. Az a legizgalmasabb rész. Arról már ne is beszéljünk, hogy a fiúk 80%-a (a fiatalok) interneten keresztül akarja bevallani az érzéseit, és mindent csak ott képes megbeszélni ami ezzel kapcsolatos. (tudom általánosítás, de most a saját tapasztalatomat írom) Mindenesetre ami a lényeg: Miért rohan bele néhány fiú, és támad le azzal, hogy szerelmes belém. Ha esetleg meghagyta volna az előtte lévő időt talán nekem is lett volna időm beleszeretni, de ez így kizárt. Miért van ez?
2011. márc. 12. 08:20
1 2
 1/12 TOMAtm ***** válasza:
42%
mert a mai csajok 70%át meg lehet dönteni egy szál virággal meg azzal az egy szóval h Szeretlek.Ennyi.tapasztalatból mondom...
2011. márc. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én igen is igénylem azt az előtte lévő 2-3 hónapot. :D
2011. márc. 12. 08:34
 3/12 Norb66 ***** válasza:
100%
Azért van, mert mi itt a gyakorikerdesek.hu-n azt mondjuk nekik :)
2011. márc. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
na de kérlek...: DD
2011. márc. 12. 08:54
 5/12 anonim ***** válasza:
Van az a 2-3 hónap, a végén meg egy hagyjál békén mégse jössz be? Erre várjunk 3 hónapot?
2011. márc. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Figyelj ha szerelmes vagy egy lányba...Akkor ha azt mondja, hogy nem szeret te még akkor is szereted nem? Vagy nálad nem így működik? Abban az esetben viszont nem vagy szerelmes, csak tetszik.
2011. márc. 12. 10:19
 7/12 anonim ***** válasza:
Ti mondjátok állandóan, hogy határozott férfi kell.
2011. márc. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Figyelj ha szerelmes vagy egy lányba...Akkor ha azt mondja, hogy nem szeret te még akkor is szereted nem? Vagy nálad nem így működik? Abban az esetben viszont nem vagy szerelmes, csak tetszik."


Nálam nem így működik, mert így saját magamat gyötröm vele. Minek áldozzak időt és energiát egy olyan csajra, aki nem szeret és nem jövök be neki? Így saját magamat fosztom meg attól, hogy találjak valakit, akinek kellek.

2011. márc. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen ez is igaz. De nekem akkor is kell egy rendes kapcsolathoz az előtte lévő titokzatos időszak(: Persze nem azt mondom, hogyha látod a lányon, hogy nem érdekled akkor is áldozz rá időt. De ha mondjuk amúgy barátok vagytok, jókat beszélgettek, akkor miért ne? Érted azért te is nem? (:
2011. márc. 12. 10:57
 10/12 anonim ***** válasza:
nemrég nekem is interneten akart szerelmet vallani egy fiú, annak ellenére, hogy élőben is találkoztunk már és lett volna alkalmunk is többször. mondtam neki, hogy ezt talán élőbe kéne elmondania, azóta se találkoztunk. pedig nagyra értékeltem volna, ha összevissza makogva elém áll, és el MERI mondani. mert nem az izomtömegnövelőktől lesznek a fiúkból férfiak... csak ezt manapság már lassan mindenki elfelejti.
2011. márc. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!