Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem udvarolnak, közeledn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem udvarolnak, közelednek manapság a férfiak?

Figyelt kérdés
2009. máj. 15. 21:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Lehet csak rossz helyen kerestél. Van még egy réteg amelyik hű ehhez a szokáshoz :) De tényleg már nem "menő"
2009. máj. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert a lányoknak nagy lett az arcuk. Rájöttek, hogy mindent megtehetnek, a pasiba annyiszor és úgy rúgnak bele, ahogy nem szégyellik. Ellenben egy férfinek vigyáznia kell magára, mert ha csak visszaszól, vagy kiáll magáért, onnantól már ő a tiszteletlen, erőszakos tapló. Ezek után nem csoda, ha a férfiak kerülik a nőket, mint a bubópestist?


Na jó, valójában azért, mert félnek a kikosarazástól, női szeszélytől, megszégyenüléstől.

2009. máj. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

de a kikosarazás benne van a pakliban .nem?

akkor már nem is lesz következő.?

én azt érzem h nekem kell mennem nekem kell "udvarolnom"

szoval már szinte én vok a férfi

2009. máj. 15. 21:23
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Előző (21:18) vagyok ismét. Szóval a lányok olyanok, hogy mindig várják a fiúkat, hogy udvaroljanak, de amikor megtörténik, akkor a lányok jobb esetben nem tudnak vele mit kezdeni, de egyébként általában nem értékelik, lepereg róluk. Ez szintúgy egy női magatartásforma, a bizonyos "nem fogok tőle elolvadni, csak mert rámstartol".


Vagy pedig megsimogatják a buksiját, hogy milyen kedves fiú, de nekik ez kevés. Mert a nők jobban szeretik a rosszfiúkat, a kis huncutakat, aki után futhatna, aki velük nem törődik, satöbbi.


Persze, ezek a verziók egymásnak ellentmondanak, de azért azt hiszem, mindegyik fellelhető a mai magyar valóságban.

2009. máj. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

mondjuk én idösebb generácio vagyok nem tini

tudom h válás m csalodás után nehezebb de hát mégis mindenki vágyik társaságra ,társra akkor miért nem veszik a fáradtságot?

2009. máj. 15. 21:26
 6/12 anonim ***** válasza:
93%

Megmondjam miért nem?

(Aki lepontoz, azt felkeresem és megrugdosom majd)


Nos, most a 21. századot éljük, ahol az egoizmus és a fiatal kori szex hódit, egy modern társadalomban vagyunk.


Először is, a pasik 50%-a csak az olyan csajoknál próbálkozik be, akik szüzek, tartva attól, hogy a nem szüzek lenézik már őket, vagy csak azért, mert nincs gusztusuk már " használt " nőket kipróbálni.


Másodszor, a mai társadalomban elnőiesedés van, csak Albániában van férfi többlet és Afrikában.

Azaz annak kellene történnie, hogy minden pasit elkapkodnak, de nem ez van, hanem mivel kevesen vagyunk, emiatt a minőséget keresik a nők, és válogatni szeretnek, amit én meg gyűlölök!


Harmadszor, modern társadalom van, ami a disco, a drog, az alkohol körül forog, na meg az egy éjszakás kalandok körül. Ma már a pasik a gyors, ún. rapidparty-t szeretik, azaz gyorsan megvan a csaj, jó 2 körre, aztán egy másik jön, hiszen fiatalságot ki kell élvezni, elkötelezésről szó sincs! A gyakori szexpartner váltogatás, a beképzeltség, és a szingliség titkai nem is engednék.


Negyedszer, és utolsó is, hogy a fiúk félnek. A pofára esés, a hülyítés megtizedeli az önbizalmukat, és utána feladják a próbálkozást. Nehéz megint előröl kezdeni, emellett a gátlások is tovább felezik a lehetőségeket, mint pl. a szűz-nem szűz nőkhöz, életkorhoz, és az intelligenciához való hozzáállás. Utolsó alatt azt értem, hogy nem fog járni egy Corvinus Egyetemi fiúval egy Szakmunkás képzőt végzett nő.


Ez van!

2009. máj. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Ez inkább a fiatalokra vonatkozik amit irtál,ugy gondolom

De mi a helyzet a 35 felettiekkel?

2009. máj. 15. 23:00
 8/12 anonim ***** válasza:
84%
A felkeresős-megrugdalós nagyon jól beszél. Persze meg lehet ezt még szebben fogalmazni, de így talán érthetőbb ahogy ő tette.
2009. máj. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Érdekesek ezek a válaszok. Felkeresés, megrugdosás? Bájos. Én nőből vagyok, de nem tapasztalom a férfiakon, hogy minimális udvariasságot tanúsítanának, nem csak udvariasságot. Pedig nem vagyok sem nagydarab a 167cm-mel és 60 kg-mal, nem vagyok aranyásó sem, nem vagyok plázamaca, nem vagyok ronda. 26 éva alatt egyszer fordult elő velem, hogy egy fiatal srác felajánlotta, hogy átadja a helyét, miután mindig úgy közlekedek a hátizsákkalés a laptoptáskámmal, hogy majd megszakadok, esetleg a sporttáskámmal. Nemhogy nem engednek előre, amikor szállok le-, ill. fel a vonatról, metróról, de még esetleg a lábámra is löknek, rátaposnak a lábamra, befurakszanak elém, szétterpeszkednek a két személyes ülésen, még gyakorlatilag én kerülgetem őket. Igen, alapvetően, romantikus lélek vagyok, de amikor én nem így viselkedem, akkor miért is így viselkednek a férfiak? Tisztelet a kevés kivételnek. És jogosan felmerülhet a kérdés, hogy miért nem szólok ezekben az esetekben? Erre én visszakérdezek? Van értelme? Nem lenne magától értetődő a férfiaknak, hogy tanuljanak meg viselkedni? Én nem vagyok férfigyűlölöő, csak furcsán tekintek ezekre a dolgokra. És miért kínos, ha egy férfi kedves egy nővel? Esetleg talán az anyukájával elbeszélgethetne arról,hogy mi az a romantika. És igaz, mi nők sokszor nem tudjuk kezelni, de hogyan tanuljuk meg, ha a férfiak így állnak hozzá és nincs benne tapasztalatunk? Mi nők alig dícsérhetünk, mert az már olyan nyálas, meg akkor a férfiak a "kedvesség=bukik rám= jó nő=megdugom; rossz nő= mit akar ez a kis nyomoronc" elven működnek. Természetesen nem minden férfi ilyen, ahogy nagyon sok nő sem érdemli meg ezt a fajta kedvességet, de úgy gondolom egy próbát megér. És ahogy egyik fél sem gondolatolvasó, de elmondhatja, hogy légyszíves ne beszélj/viselkedj így velem. És akkor azt mondom, hogy megpróbálta.

De a különböző módokon történő melegebb éghajlatra való elküldés nem megoldás. És amikor elolvassa valaki ezt és azt mondja, hogy naív vagyok, igen, az vagyok és szeretem magamban, mert így tiszteletet tudok tanúsítani a férfiak iránt és tudok szeretni.Igen, nő vagyok.

2010. aug. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
49%
MERT ELVETTÉTEK A KEDVÜKET AZ ÖRÖKÖS KÉRETTETÉSEITEKKEL
2010. aug. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!