Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajozni szeretnék de mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajozni szeretnék de mit csináljak majd lent?!

Figyelt kérdés
Sziasztok tudom elég hülye kérés de segítsetek lécci csajozni van egy csomó csaj aki tetszik de nem merek oda menni és vmit csinálni.Mit csináljak hogy kicsit megszeressen és aztán járni szeretne velem lécci segítség meg van egy csaj aki idősebb és hogy járna e velem mer ő 15 én meg 13 és legalább 1 fejjel nagyobb vagyok vagy az neki égő lenne ha velem járna?
2011. márc. 11. 22:43
 1/7 A kérdező kommentje:
bocsi rosszul írtam több csajról van szó csak rosszul írtam :)
2011. márc. 11. 22:45
 2/7 anonim ***** válasza:
hát sajnos a közép iskolások nem járnak általános iskolásokkal. ilyen fiatalon még sokat számít a kor. majd ha átléped a 18 as küszöböt akkor már nem lesz gond egy 2 évvel öregebbel megismerkedni de ennyi idősen sajnos ez nem fog összejönni.
2011. márc. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát szarügy de azért köszi
2011. márc. 11. 22:48
 4/7 anonim ***** válasza:

Bocs, de nem tudok mást mondani mint hogy várj egy-két évet a dologgal.

Én se vagyok sokkal idősebb, segítenék neked de igazából nem lehet.

Most nyugodtan vágd a fejemhez hogy bunkó vagyok és normális válaszokat kérsz, de kérlek 1-2 év múlva olvasd el újra a kérdésedet. 100% hogy magad is érezni fogod hogy miért írtam ezt

2011. márc. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ja nem nem télleg köszi és nem vagy bunyi csak az igazságot mondod :)
2011. márc. 11. 22:51
 6/7 anonim válasza:
0%
Lődd fejbe magad. Tutira a középpontba kerülsz ;)
2011. márc. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mindjárt a Farkam a szádba lövöm nyomorék
2011. márc. 11. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!