Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem bírom már tovább! Valaki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírom már tovább! Valaki, tanácsot? 22/F

Figyelt kérdés
5 éve nincs barátnőm. Az utóbbi fél évben 5 lánynál próbálkoztam, eredménytelenül.... Nem tudom, hogy mi lehet a baj. Már nem is hiszek abban, hogy valaha is lesz barátnőm. Egyetemre járok, sportolok, járok szórakozni is. Úgy gondolom, hogy van stílusom, ami az öltözködésemen is meglátszik. Szeretek a társaság közepe lenni. Persze idegen lányok esetében leblokkolok.... Eddig eléggé görcsösen kerestem. De most a legutóbbi elutasítás után úgy döntöttem, hogy hagyom ezt az egészet a francba. A baj csak az, hogy egyfolytában azon jár az agyam, hogy miért nincs barátnőm, amikor a környezetemben lévőknek kivétel nélkül van. Persze nekem is vannak követelményeim, én is utasítottam már el lányt, de ez az 5 év egyedül már szerintem már nem egészséges. S esélyt sem látok arra, hogy a közeljövőben kialakulhatna egy kapcsolat. A családtagjaim mindig azt kérdezik, hogy mikor lesz már barátnőm. Én is ezt kérdezem magamtól....:(
2011. márc. 11. 16:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Íííígy van.
2011. márc. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
detto ez a helyzet velem is :)
2011. márc. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Tesó, nem érted a lényeget.


A leírtak alapján egy értelmes srác vagy, és én azt gondolom, az érzelmes/félénk férfitípusba tartozol. Ezt kompenzálod a sporttal, a jó öltözködéssel, stb., tehát nem vagy egy hátulkullogó, mégis az alapvető habitusod miatt sikertelen vagy a csajozásban. Ez mondhatnám tipikus.

A helyzet az, hogy jobbat feltételezel a nőkröl, mint amik, és nem érted a működésüket. Ez a Te képzeteid miatt van, felejtsd el azt a nőképet ami a fejedben él. Nézd meg a valóságot, a mindennapokat. Milyen férfiak hódítanak? A válasz egyszerű: aki tud vakítani. A nők tulajdonképpen örök gyerekek, szüntelenül vágyakoznak, akarnak, követelnek, kielégítésre szorulnak. Mint a kisgyerek a vidámparkban, aki felül egy hullámvasútra, boldog, fülig ér a szája, de ha véget ér a menet, vagy elkezd esni az eső, hirtelen sírva fakad és követelőzni kezd, fenyeget, vagy csak bevágja a durcát. Ha egyszer már nem vagy elég izgalmas neki, felül a következő szórakozási lehetőségre. Muszáj megtanulod vakítani, hazudni, azt mondani, amit a nő hallani akar. Ez minden nőnél más és más lesz, de tudnod kell, olvasni az arcáról, a viselkedéséből. Egy önelégült, nagyképű, hülye p*csa? Lovagold meg a hiúságát. Egy félénk, visszafogott, szerény lány? Tereld érzelmi síkra a dolgot, légy romantikus. Végtére is egy kapcsolatban majd meglátod, hiába keresed a lelki erőt, az intelligenciát, a megértést: ilyet nőtöl igazán nem várhatsz. A csajozás, egy eredménysport, tulajdonképpeni vadászás. Meg kell tanulnod vadászni. Ha ez nincs ínyedre, mert a lelkiismeretedbe ütközik, vagy tényleg érzelmes srác vagy, nem marad más, mint reménykedhetsz. Hogy egyszer tényleg összefutsz majd egy lánnyal, aki megcáfolja a fentebb leírtakat. De ez a legtöbb igazán értelmes és érzelmes srácnak szimplán csak remény. Ugyhogy kezdj el csajozni.

2011. márc. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem vagy semmi, 12:54... Jó sok csalódás érhetett. Kívánom Neked, a legőszintébb jóindulatommal, hogy minél hamarabb rágyere, hogy mekkorát tévedsz.
2011. márc. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Hát 12:54-es.......a legvalósabb jellemképet festetted le rólam pár sor alapján. Le a kalappal. Pontosan ilyen vagyok.


13:59-es: a 12:54-es válaszolónak bizonyos értelemben igaza van. Hisz rengeteg lány van, aki ha már nem lát izgalmat, fantáziát az adott srácban, akkor dobja és keres újat. Annyiban túloz szerintem, hogy nem minden lány és kapcsolat ilyen.

2011. márc. 12. 14:30
 16/16 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok ezzel nagyjából...nekem sokszor mondják, hogy szemléletváltás kellene, továbbá hogy ne vegyem rögtön az adott srácot "barát-jelöltnek".De sajnos ezt nem tudom megtenni, mert szerintem férfi-nő közötti barátság csak úgy működik ha a múltban vagy a jövőben minimum az egyik többet akart/akar a másiktól.Általában egy srácot vagy vonzónak találok és azonnal "barát" kategória, vagy szimpinek találok ugyan, de nem vonz és akkor "barát barát" kategória. Szomorú, de így van :S


21/L

2011. márc. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!